• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausia paskaita

Audio paskaitos

_____________________

Meditacijos

_____________________

Video įrašai

Dabar vyksta

Spėkite ateitį su I-Ching permainų knyga!

orakulas-small

Pavasario seminaras (04.07–04.17)

IMGP7909_1 (Small)PAVASARIO SEMINARAS 

2017 m. balandžio 7–17 dienomis.

Tytuvėnų žemės ūkio mokykloje (Budraičių kaimas, Kelmės rajonas).

Nuotraukos Kastyčio Timuko.

Tai be galo įdomi kelionė į nepažįstamą savojo „Aš“ pasaulį, kur Jūsų laukia neįtikėtini atradimai ir dideli pokyčiai Jūsų gyvenime. Seminaras – tai unikali galimybė, kuri padės išspręsti gyvenimiškus klausimus.

Tikslas – savęs pažinimas ir savęs tobulinimas! Keičiant save – mes keičiam pasaulį aplink mus!

 

VAIKŲ KAMBARYS

vaikukambarys

SPORTAS SEMINARE

Kviečiame seminare žaisti BADMINTONĄ, TINKLINĮ, STALO TENISĄ!!

Važiuodami į seminarą pasiimkite:

– sportinę salės aprangą ir sportinius batelius;

– jei turite: rakečių, muselių, stalo teniso kamuoliukų, salės ir lauko kamuolių.

Sportinių žaidimų ir treniruočių laiką rasite Seminaro dienotvarkėje. Jei turite pasiūlymų ar norite organizuoti sportines veiklas suaugusiems ir vaikams, susisiekite su Rūta Karelina (tel. nr.: 865540168)

MARŠRUTAS IKI BUDRAIČIŲ

Tytuvėnų žemės ūkio mokykloje (Budraičių kaimas, Kelmės rajonas).
Kviečiame dalyvauti visus, baigusius bazinį RJM kursą.

Vilniečiamskauniečiams rekzemelapisomenduojame važiuojant magistrale “Vilnius – Klaipėda” ties Raseiniais išsukti iš magistralės.Važiuokite iki Rseinių. Per Raseinius, Šiluvą, Tytuvėnus važiuokite Radviliškio kryptimi (t.y. patekę į šiuos miestelius ieškokite ženklo į Radviliškį).  O išvažiavę iš Tytuvėnų už kelių kilometrų sukite į dešinę, į Budraičių kaimą. O jame ieškokite Tytuvėnų žemės ūkio mokyklos.

Klaipėdiečiams siūlome važiuoti per Kelmę. Važiuodami magistrale “Vilnius – Klaipėda” išsukite iš jos Šiaulių kryptimi ir važiuokite Kelmės link. Iš Kelmės išvažiuokite Tytuvėnų kryptimi. Tytuvėnuose vėlgi – važiuokite Radviliškio link ir išvažiavę iš miestelio už kelių kilometrų sukite į dešinėje esantį budraičių kaimą.

Šiauliečiams siūlome važiuoti pro Radviliškį. Ir išsukti iš kelio A9 “Šiauliai-Panevėžys” ties posūkiu į Raseinius (Tytuvėnus). Ir neprivažiavus Tytuvėnų, ties Budraičiais sukti į kairę ir ieškoti Tytuvėnų žemės ūkio mokyklos.

Panevėžiečiams reiktų važiuoti A9 keliu “Šiauliai-Panevėžys”. Pravažiavus Šeduvą ir artėjant prie Radviliškio sukti į kairę Raseinių (Tytuvėnų) kryptimi. Tame kelyje neprivažiavus Tytuvėnų, ties Budraičiais sukti į kairę ir ieškoti Tytuvėnų žemės ūkio mokyklos.

Tekstą parengė Monika

Komentuoti