• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.01.23
Kaunas
Siekiamo žaidimo modelis
2020.01.23
Kaunas
Kaip galėtume teisingai pasiskirstyti į lygius
2020.01.23
Kaunas
Avataro funkcija žaidime

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

DRUGELIS

Red-Butterfly-Wallpapers-HDGraikiškai drugelis vadinamas “psyche”, t.y. “siela” ir siejamas su neišmanančio žmogaus tapimu išmintingu, o taip pat su gyvenimo, mirties ir atgimimo ciklu (vikšras – kokonas – drugelis). Apie tai ankstesniuose seminaruose yra kalbėjęs Mokytojas. Tobulėdamas žmogus, bendruomenė ar net egregoras išgyvena visas šias stadijas:

  • Vikšro stadijoje jaučiame begalinį norą, nors dar turbūt net nesuvokiame pačios noro prasmės. Tada viską kaupiame į save, lyg norėtume patenkinti begalinį alkį.
  • Kokono stadijoje mumyse auga drugelio idėja, kurios mes negalime nei suvokti, nei suprasti, netgi tikėtis tapti drugeliu atrodo kvaila, nerealu, bet būtent tada vyksta stebuklas. Šis procesas skausmingas, pilnas vienatvės, bet dieviškai tobulas.
  • Drugelio stadijoje mes jaučiame visišką laisvę ir ramybę, nes idėja išsipildė. Nebereikia stengtis būti drugeliu, nebereikia niekam įrodinėti, kad tu drugelis. Visi tai mato kaip neginčijamą faktą.

Taigi, drugelis simbolizuoja įvairovę, išsivadavimą, stereotipų atsikratymą. Visa tai suteikia gyvenimui grožio ir dvasinės laisvės. Šis simbolis leidžia suvokti, kad pokyčiai yra labai svarbi gyvenimo dalis.

Mokslinis straipsnis apie drugelio vystymosi stadijas. Skaitykime tai kaip alegoriją apie dvasios tobulėjimą.