• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Planetos šiandien

Audio įrašai

2020.09.22
Šiauliai
Ištrauka iš asociacijų žaidimo
2020.09.21
Šiauliai
Apie idealus
2020.09.18
Klaipėda
Būkit laimingi dabar

Tvarkaraštis

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Proto Plazminis kursas Rišon LeZione – 6 diena

Gebėti formuoti transformacijos kristalus. Tam buvo paskirtas Mokytojo įžanginis žodis. Kiek yra svarbu suformuluoti, „sutvirtinti“, pastebėti savyje vykstančius pokyčius.

Po tokios įžangos daugelis panoro pabandyti suformuluoti savo kristalus. Aptarimo eigoje buvo išsakyta daug įspūdžių apie paskutinių dienų praktikas. Akivaizdžią įtaką padarė vakarykštis Mokytojo oktavos sąvokos apibrėžimas, kaip veidrodžių sistemos, kuri atspindi visą kiekvieno dalyvio savybių spektrą. Daugelis į mūsų praktikas pažvelgė kitomis akimis.

Keletas pokalbio tezių:
-kaip neleisti situacijai tapti nekontroliuojamai. Neduoti problemai užvaldyti visos sąmonės erdvės. Pastūmėti problemą toliau nuo savęs ( atsitraukti nuo jos), tuo būdu kaip ir ją sumažinti.
-kvantinis transformacijos šuolis.
-ir vėl apie planų sudarymą.
-ir dar kartą apie teisingą tikslo numatymą.
-mokymosi svarba ir funkcijų plėtimasis .
-mūsų praktikos kaip matematinis ( mistinis) realių procesų modelis.
Reikia pažymėti, kad kruopštus teorinis pasiruošimas davė mums šiandien savo vaisių praktikoje. Buvo ir teigiamų emocijų sprogimų ir priauginimo kamuoliukų. O kada gi , jei ne šiandien, nes seminaras nepastebimai priartėjo prie pabaigos. Atsisveikinome labai šiltai , tačiau ne ilgam. Mažiau nei už savaitės prasidės rudens seminaras Lietuvoje. Priekyje – nauji horizontai, nauji priauginimai.

 

 

 

 

 

Tekstas / Borisas
Nuotraukos / Laura, Jelena, Larisa, Tania
Vertimas / Jolita