• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausios paskaitos

2018.04.05
Seminaras
Onkologinių ląstelių veikla
2018.04.01
Seminaras
Духовный Путь
2018.03.23
Хайфа
Функциональная ось

Tvarkaraštis

Norintiems kartu vykti į Izraelį / Seminarą

Israelis III

Izraelis – tai kontrastų žemė, kurioje persipina turtingas religinis pasaulis kartu su šiuolaikiškais vandens malonumais ir pramogomis šalies paplūdimiuose.

Tai trijų religijų sostinė, kurioje būtina pamatyti vieną seniausių ir reikšmingiausių pasaulio miestų – Jeruzalę.

Taip pat čia galima išvysti sniego skraiste pasidabinančius Galilėjos ir Golano kalnus, šiuolaikinius bei istorinius miestus, menančius Kristaus gyvenimą, derlingas pakrantės lygumas bei bevaises dykumas – viską vienoje šalyje. Tokie čia ir žmonės – stebinantys savo veržlumu, entuziazmu ir ryškumu. 

Smagu tai, kad vis daugiau mūsų mokyklos mokinių aplanko šią šalį. Čia juos traukia ne tik gausybė religinių-piligriminių vietų, gamtos sukurtas grožis, puikūs smėlio paplūdimiai, bet ir mūsų Mokytojo Lev Bechako vedami SEMINARAI. Artimiausias jų vyks šių metų balandžio mėn. 28 – gegužės 8 dienomis.

Tuo tarpu patirtis rodo, jog šioje šalyje suderinti norus su galimybėmis yra gana sudėtinga.  Savarankiškai organizuotis transportą, apgyvendinimą, maitinimą ir ekskursijas nėra paprasta ir, be to,  brangu. Sutelkus jogų pastangas pavyko surasti alternatyvių ir pigesnių kelionės galimybių šioje šalyje.

Visus norinčius pigiau, patogiau ir turiningiau praleisti laiką Izraelyje, kviečiame keliauti kartu su Deimante.

Dėl detalesnės jos kelionių informacijos teiraukitės asmeniškai:

info@diamondtour.lt

860923927

Vienas komentaras

  1. Super! Grazaus laiko! As utrint galimybe butinai prisijungsiu prie kelioniu, ypac prie keliones i Izraeli , turim tokia galimybe kartu su savo bendraminciais Izraelieciais aplankyti sali, nerealu. Dideliu ir nuostabiu ispudziu !

Komentuoti