• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausios paskaitos

2018.12.10
Kaunas
Rudens Proto Plazminių kursų apibendrinimas
2018.12.10
Kaunas
Apie gimtadienių svarbą
2018.12.05
Klaipėda
Lyderystė

Tvarkaraštis

Žiemos seminaras Lietuvoje

2019 m. Vasario 14–24 dienomis kviečiame dalyvauti ŽIEMOS SEMINARE, kuris vyks Budraičiuose.

Kviečiame visus norinčius, naujus ir jau buvusius seminare. Susirinkime naujoms patirtims, naujoms pažintims, naujoms kelionėms į save ir savo pažinimą.

MARŠRUTAS IKI BUDRAIČIŲ

Tytuvėnų žemės ūkio mokykloje (Budraičių kaimas, Kelmės rajonas).
Kviečiame dalyvauti visus, baigusius bazinį RJM kursą.

Vilniečiamskauniečiams rekzemelapisomenduojame važiuojant magistrale „Vilnius – Klaipėda“ ties Raseiniais išsukti iš magistralės. Važiuokite iki Raseinių. Per Raseinius, Šiluvą, Tytuvėnus važiuokite Radviliškio kryptimi (t.y. patekę į šiuos miestelius ieškokite ženklo į Radviliškį). O išvažiavę iš Tytuvėnų už kelių kilometrų sukite į dešinę, į Budraičių kaimą. O jame ieškokite Tytuvėnų žemės ūkio mokyklos.

Klaipėdiečiams siūlome važiuoti per Kelmę. Važiuodami magistrale „Vilnius – Klaipėda“ išsukite iš jos Šiaulių kryptimi ir važiuokite Kelmės link. Iš Kelmės išvažiuokite Tytuvėnų kryptimi. Tytuvėnuose vėlgi – važiuokite Radviliškio link ir išvažiavę iš miestelio už kelių kilometrų sukite į dešinėje esantį Budraičių kaimą.

Šiauliečiams siūlome važiuoti pro Radviliškį. Ir išsukti iš kelio A9 „Šiauliai-Panevėžys“ ties posūkiu į Raseinius (Tytuvėnus). Ir neprivažiavus Tytuvėnų, ties Budraičiais sukti į kairę ir ieškoti Tytuvėnų žemės ūkio mokyklos.

Panevėžiečiams reiktų važiuoti A9 keliu „Šiauliai-Panevėžys“. Pravažiavus Šeduvą ir artėjant prie Radviliškio sukti į kairę Raseinių (Tytuvėnų) kryptimi. Tame kelyje neprivažiavus Tytuvėnų, ties Budraičiais sukti į kairę ir ieškoti Tytuvėnų žemės ūkio mokyklos.

VAIKŲ UŽIMTUMAS SEMINARE

Vaikai tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai! Pavasario seminare bus pasirūpinta ir vaikų užimtumu. Vaikų laukia įdomūs, originalūs ir skatinantis tobulėti užsiėmimai kartu su kvalifikuotais ir kūrybingais instruktoriais. Visi šie užsiėmimai padės lavinti vaiko kūną, padės atsipalaiduoti, lavinti vaizduotę ir pajausti veiklų malonumą. Respublikinės jogos mokyklos vaikų erdvė – tai vieta, kur ugdomas kūrybingas ir mąstantis vaikas.

MOKYKLINIŲ MARŠKINĖLIŲ NEMOKAMAS NUOMOS PUNKTAS

Mokytojo pasiūlymu, mūsų patogumui organizuojamas mokyklinių marškinėlių, skirtų darbui aikštelėse, nemokamas nuomos punktas. Čia, prireikus, kiekvienas galės pasiskolinti reikiamos spalvos ir dydžio darbo aprangą. Jei turite nedėvimų mokyklinių marškinėlių, vežkite juos į seminarą ir išleiskite į laisvą apyvartą. Ypač vertinami seni, plazmos įsigėrę rūbeliai ;) Prižadame jais rūpintis: skalbti, lopyti, kartkartėmis lyginti bei glostyti. Žmonija bus jums labai dėkinga :)

 

 

 

AKTYVI ERDVĖ MOTERIMS „JOS DIDENYBĖ VENERA“

17571958_10210038878302152_494676373_o

VISOS NORIME BŪTI GRAŽIOS, GEIDŽIAMOS IR PATRAUKLIOS, NEPRIKLAUSOMAI NUO AMŽIAUS IR PAREIGŲ. KYLA KLAUSIMAS – KAS YRA MOTERIŠKUMAS: GENAI, ELGESYS AR GERAI IŠMOKTOS MOTERIŠKUMO PAMOKOS? ŽINOME TIK VIENA – MOTERIS TURI NE ATRODYTI, O JAUSTIS MOTERIŠKA. MOTERIŠKUMAS TAI IŠORĖS IR VIDAUS HARMONIJA. TAD APIE VISA TAI PABENDRAUSIME VENEROS ERDVĖJE.

Rudens seminaro metu DIANA (žuvytė/Vilnius) šauniai pradėjo intriguojantį paskaitų ciklą „KIEKVIENOJE MOTERYJE GYVENA 7 DEIVĖS“. Ciklo paskaitos vyks ir PAVASARIO seminaro metu. Ačiū Dianai už fantastišką moterų kambario veiklos pradžią.

JEI TURI MINČIŲ, IDĖJŲ IR NORO PRISIDĖTI PRIE RJM MOKYKLOS MOTERŲ VIDINIO BEI IŠORINIO GROŽIO PUOSELĖJIMO, ESI LABAI LAUKIAMA !

Pagalvok ką norėtum nuveikti:

  • SURENGTI MINI PASKAITĖLES apie makiažą, kosmetiką, sveikatą, sportą, madą, šokius, sveiką gyvenseną bei mitybą. Turi patirties ir noro pravesti pokalbius bei meditacijas moteriškumo, laimės bei harmonijos temomis.
  • TURI PROFESINIUS ĮGŪDŽIUS IR GALI PADĖTI seminaro metu moterims pasijusti gražesnėmis: manikiūro, pedikiūro, kirpėjos paslaugos, antakių, blakstienų korekcija, masažai, įvairios kosmetinės procedūros ir t. t.
  • ESI PILNA IDĖJŲ, KAIP KURTI GRAŽIĄ APLINKĄ IR NORI TUO PASIDALINTI SU KITAIS: piešimas, rankdarbiai, floristika, interjero detalių kūrimas ir t. t.

TAD SUSITINKAME SEMINARO LAISVU METU „VENEROS ERDVĖJE” !

Dėl iškilusių klausimų ar noro prisidėti prie šios veiklos skambinkite DAIVAI (skorpiukei/Druskininkai) 8 623 70073 ir EGLEI (avytė/Šiauliai) 8 686 62255

SPORTAS SEMINARE

Kviečiame seminare žaisti BADMINTONĄ, TINKLINĮ, STALO TENISĄ!!

Važiuodami į seminarą pasiimkite:

– sportinę salės aprangą ir sportinius batelius;

– jei turite: rakečių, muselių, stalo teniso kamuoliukų, salės ir lauko kamuolių.

Sportinių žaidimų ir treniruočių laiką rasite Seminaro dienotvarkėje. Jei turite pasiūlymų ar norite organizuoti sportines veiklas suaugusiems ir vaikams, seminare tai galėsite suderinti.