• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausios paskaitos

2019.02.21
Seminaras
Nuolankumas, priėmimas ir simpatija.О смирении, принятии и симпатии
2019.02.19
Seminaras
Прошлое оставляйте в прошлом
2019.02.18
Seminaras
О влиянии предoпределения и собственного решения на судьбу

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla      Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla

Žiemos seminaras

2019 m. Vasario 14–24 kviečiame visus į  ŽIEMOS SEMINARĄ.

Vasario 14 – tai ne tik graži visų mylinčiųjų diena. Tai dar ir Žiemos seminaro pradžia.

Šį vakarą būrys artimų, įdomių ir mylimų žmonių neskubėdami rinksis į Lietuvos vidury, Budraičiuose, tyliai laukiančią ir kukliai pasipuošusią Tytuvėnų žemės ūkio mokyklą.

Artimiausias 10 dienų ši mokykla tikrai nemiegos. Ji nepraleis nė akimirkos vyksiančio 2019 m. Respublikinės Jogos mokyklos Žiemos seminaro. Išoriškai – supamo gerų, įdomių, draugiškų žmonių, o žmogaus viduje – subtilaus, magiško, nepasiekiamai gilaus.

Renginio metu dalyviai uždavinės savo Mokytojui Lev Bechakui įvairiausius jiems rūpimus klausimus, į kuriuos atsakyti nesugeba net Google. O Mokytojo atsakymai virs  įdomiomis, niekur negirdėtomis, kartais mistiškomis, mąstyti priverčiančiomis paskaitomis.

Seminaro metu žmonės dalyvaus kūną, sielą, protą, dvasią ugdančiose veiklose. Mokytojo Lev Bechako vedamos praktikos kvies priimti žmogaus evoliucinius iššūkius, ieškoti išeičių iš savo asmeninių problemų, silpnumo ir bet kokio kito „negaliu“. Kiti instruktoriai ves intensyvias dainavimo, stalo teniso, piešimo, masažų ir kitokias praktikas. Moterys dalinsis savo grožio ir jaunystės paslaptimis susibūrusios „Moterų erdvėje“. Vyrai turės galimybę lavintis ir išbandyti savo jėgas treniruoklių salėje, mankštose, prie „Novus“ žaidimo stalo ar kitur. Kiekvieno dalyvio lauks specialiai tam skirtas laikas, erdvė ir daugybė progų vidiniams ir išoriniams pokyčiams, savianalizei, akistatai su savuoju „aš“.