• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausios paskaitos

2019.04.23
Seminaras
Rezonansas
2019.04.22
Seminaras
Žemės elemento savybės
2019.04.22
Seminaras
Kaip susikuria materialus objektas

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla      Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla

Pavasario seminaras

2019 m. Balandžio 19–28 kviečiame visus į  Pavasario seminarą!

Jau nenuostabu, kad seminaras prasideda kokią nors įsimintiną ir reikšmingą visiems dieną. Šis Pavasario seminaras sutampa su  Šv. Velykomis. Visi turėsime progą šią gražią pavasario sugrįžimo šventę praleisti drauge – didelėje artimų, mylimų, įdomių žmonių bendruomenėje.
Tai ne tik laikas, praleistas savų, sielos ryšiais susietų žmonių būryje, bet ir didelių vidinių transformacijų metas. Seminaras visuomet sukuria erdvę kiekvienam augti, tobulėti, mokytis kažko naujo ir prasmingo.

Analogų neturinti Lev Bechako mokymo sistema, leidžia modeliuoti realaus pasaulio aplinkybes, kuriose dalyvaudami galime spręsti  įvairiausias gyvenimiškas situacijas – suprasti bendravimo subtilybes, mokytis siekti tikslų, priiminėti teisingus sprendimus ir dar daug kitų dalykų padedančių kurti harmoningą ir laimingą gyvenimą. Tad, praleisti laiką transformuojančioje, įdomioje aplinkoje šalia Mokytojo, galinčio atsakyti į bet kokį mūsų klausimą ar išspręsti sudėtingą mūsų gyvenimo rebusą – tikra dovana.

Kviečiame visus mokyklos mokinius ir naujokus drauge praleisti šį šviesų laiką prasmingai ir kūrybingai. O kelios akimirkos iš seminaro gyvenimo bei mokinių patyrimai motyvuos mus atvykti į Pavasario seminarą ir skirti laiką saviugdai bei naujiems patyrimams.

Iki susitikimo!