• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausios paskaitos

2018.02.10
Ришон-ле-Цион
Руководитель ума
2018.02.10
Ришон-ле-Цион
Проявление человеческого духа
2018.02.10
Ришон-ле-Цион
Воплощение как комьютерная игра

Tvarkaraštis

Izraelis: Rišon Le Cionas 2018.01.29

Viskas, ką darai, turi būti lengva ir malonu…(Lev Bechakas)

Pirmasis žiemos seminaro savaitgalis Izraelyje prasidėjo nuo pasakojimų apie aikštelės zonų prasmę, pirmąją dieną daug dėmesio skyrė vandens elementui.

Prasidėjus seminarui Izraelio mokiniai garsiai ištarė: „Mokytojau, mes tave mylime“ ir įteikė savo kūrybos laikrodį-paveikslą, primenantį Mokytojo portretą. Pertraukėlės metu buvo ragaujami mokinių atnešti skanėstai. Pertraukėlės pabaigoje Mokytojas pradėjo žaidimą lengvu vaikišku kamuoliu su vaikais aikštelėje, prie to prisijungė sesės lietuvaitės ir po truputėlį jungėsi iš pertraukos grįžtantys mokiniai. Žaismingas laikas atnešė svarbią prasmę. Mokytojas baigęs žaidimą kvietė dalintis savo patirtimi, kaip žmonės pajuto, kad nori prisijungti žaisti ir analizavo, kodėl pajutę norą visgi mokiniai liko stebėtojais ir praleido savo progą. Išanalizavus, į aikštelę buvo pakviesti tie, kurie neišėjo žaisti ir jiems mokytojas pravedė ekspert-operatorinę praktiką. Vieni tapo meškinais, kiti medžiais. Apšilus nugaromis poros pradėjo vedžioti partnerius po aikštelę, kad pajausti ekspertiškumą, taip pat atliko praktiką skirtą pasitikėjimui, kai krito vienas kitam į glėbį. Vakaras pasibaigė bendra aikštele.

Atlikus plazmines praktikas pirmą dieną, antrąją dieną mokytojas pradėjo nuo pasakojimo apie protingą žmogų, taip pat užsiminė ir bandė paanalizuoti, kaip galima pastebėti dvasinį augimą. Po pertraukėlės visi išsiskirstė į oktavas, iš oktavų balsuojant buvo išsiųsti žmonės į centrinę oktavą. Žaidimo metu oktavos gavo užduotį sugalvoti sau mantrą, kaip jie sakys: sugavę, užlaikydami bei išmesdami žalią kamuoliuką. Ir visas vakaras buvo skirtas ištobulinti veiksmus, kad jie atitiktų muzikos ritmą.

Seminaras tęsiasi..

Iki pasimatymo!

Medžiagą paruošė ir įkėlė RJM komanda >>>
Įspūdžiai iš ankstesnių užsiėmimų dienų >>>

Komentuoti