• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS – 26 diena, Liepoja, 10 stotelė

Šiandien mus pasitinka malonus jūros dulksnos prisotintas oras. Gana stiprus vėjas plaiksto mūsų plaukus ir džiugina vandens sporto megėjus.

Tuo tarpu stovykloje ruošiamasi tempti tentą, mat plaukiantys debesys tampa vis pilkesni ir bando mus perspėti apie atslenkantį lietų.

Nuotaika stovykloje rami, kūrybiška ir romantiška :)

 

Diena praėjo puikiai, įsidienojus prasisklaidė debesys ir mus pradėjo lepinti saulė, oras įšilo. Po pusryčių vieni išskubėjo dirbti išoriniame pasaulyje laukiančių darbų, kiti tvarkytis.

Mokytojas su Daktaru ir Mykolu meistravo savadarbes meškeres, kurias pasiėmė eidami į žvejybą ant molo. Šiandien kibo sunkiai, bet Mokytojui pirmuoju metimu pavyko ištraukti vieną plekšnę ! :)

 

Šią naktį prie Liepojos molo vyko veiksmas: vis atvažiuodavo mašinų, šurmuliavo jaunimas, o ryte žadino atėjęs pasivaikščioti vaikų darželis :) Tad nutarėme paieškoti atokesnės vietos apsistoti pajūryje ir, panašu, kad greitu metu persikelsime į jaukesnę vietelę.

Šiandien jau išbandėme racijas, kurios veikia puikiai ! Paženklinome jas namelių numeriukais ir dabar visur nešiojamės. Labai pagerėjo susisiekimas ir bendros informacijos sklaida tarp stovyklautojų :)

 

Daugiau šiandienos akimirkų:

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: