• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėjeKetvirtadienis, balandžio 9

Šiandien vyksta

Rytoj

Numatoma

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS – 47 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Vakar tęsėme labirinto praktiką lauke. Šį kartą surinkti trijų traukinių nepavyko, tad liko Andriaus ir Edvino traukiniai. Trečiasis traukinys, skirtas palaikyti bendrą taktą buvo gerokai gausesnis. Nuotaika buvo visų dalyvių pakili, į lauką išėjo traukdami dainas.

Praktika sekėsi labai įdomiai. Muzikos nebuvo, kuri užduoda bendrą ritmą. Taip pat keliaujant labirinto takais dalyviai turėjo keisti greitį, t.y. vienoje atkarpoje judėti greitai, kitoje lėtai. Visiems buvo nelengva pajausti iš išlaikyti tą patį ritmą. Kilo ir erzelio, ir nepasitenkinimo, tačiau daugelis pajėgo jį suvaldyti. Emocijoms nurimus, praktika pradėjo judėti į priekį. Vis geriau jausdami traukinio vedantįjį, pradėjome daryti mažiau klaidų, procesas įgavo pagreitį.

Po pertraukėlės susirinkome salėje ir dalinomės traukinukų įspūdžiais. Vieni jautėsi gerai, kiti nelabai. Mokytojas išgirdo kiekvieno nario (Iš Edvino traukinuko) nuomonę, analizavo situaciją. Po to pakvietė Edviną pasimokyti traukinuko vedimo subtilybių, kai nėra muzikos. Išaiškėjo, kad vedančiajam labai svarbu drąsiai vesti traukinį, duoti jam atramą, eiti vienodu ritmu, tolygiai skaičiuoti ir akcentuoti pirmą takto ritmą, kad dalyviai jaustųsi komfortiškai ir suprastų kas vyksta.

 

Šiandien pas mus laisva diena. Daugelis ilgai miegojo, mėgavosi geru oru ir vakare trumpai pasimankštino, atliko asanas. Juokavo, kad ilsina savo kojas ir kaupia jėgas traukinukų praktikoms :)

Darius iš Šiaulių šiandien organizavo pirtį. Norinčių, kaip visuomet, daugiau, nei telpa registracijos lapo eilutėse :) mat daugelis žino, kad su Dariumi „pirtintis“ LABAI LABAI gera… Pailsi ne tik kūnas, bet ir siela. Vesdamas pirties procedūras Darius pasakojo apie šios erdvės sakralumą, atliko vandens pakrovimo teigiamomis mintimis ir palinkėjimais meditaciją, taip pat džiugino mus net devynių augalų vantomis, eteriniais aliejais, druskos inhaliacijomis. Kūnas buvo lepinamas moliu, šveičiamas druska, tepamas trintomis braškėmis su medumi ir galiausiai oda buvo prisotinta migdolų aliejumi, kuris švelnina ir maitina :)

 

Taip sutapo, kad šiandien mėgaudamiesi pirtimi paminėjome mūsų daktaro Andriaus gimtadienį. Ant torto šiemet jis sėkmingai užpūtė 40 žvakučių ! :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: