• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS – 59 diena, Šaltinėnai – Liepoja, 361 km

Šis rytas mums buvo labai ankstyvas. Vakarykščiame susirinkime nutarėme keltis su saule ir 6val. pajudėti į Liepoją.  Kaip tarėme taip ir padarėme, anksti ryte visi namukų vairuotojai jau buvo pasiruošę išvykti, tačiau kilo nesklandumų su VIII ekipažo mašina.  Džiugu, jog galiausiai pavyko užvesti dūminantį automobilį ir ekipažas su palyda išvažiavo į Šiaulius tvarkytis mašinos :)  O mes palengva, karts nuo karto sustodami degalinėse ir plepėdami per racijas, vykome į Liepoją.

 

Atvykę į Liepoją radome savo aikštelę tuščią, lyg paliktą mums :) Visi buvome alkani, todėl greituoju būdu pasidarėme garnyrą ir sušveitėme vakarykščius Tomo kebabus. Vėl jį prisiminėme ir geru žodžiu paminėjome :)  Pietums einant į pabaigą pradėjo lyti. Tuomet dalis po ilgos kelionės sulindo į namelius ir saldžiai numigo pietų miegelio, o kiti per lietų ėjo pliuškentis Baltijos jūroje. Oras Latvijoje labai šiltas, o vanduo priešingai – toks šaltas, kad net gelia kojas, tad turėjome puikią galimybę atsivėsinti! :)

Dienos metu Silvija kvietė visus į savo namelį pasimėgauti šakočiu su arbata, merginos prieš vakarienę pasirūpino vandeniu visai stovyklai, na o Lada kūrybiškai panaudojo vakarykščius ryžius ir iškepė apkepą  :)

 

Vakaras Liepojoje buvo stebuklingas. Mūsų kemperių miestelį apgaubė net dviejų vaivorykščių juostos, o jūroje tuo metu pamažu leidosi saulė. Viduje tvyrojo ramybė ir darna :)

 

Mes esame:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas  – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: