• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėjeKetvirtadienis, balandžio 9

Šiandien vyksta

Rytoj

Numatoma

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS – 63 diena, Ziemupe – Ulmale, 40 km

Mūsų Mokytojas su Laura siunčia linkėjimus iš Izraelio! :) Šiandien jie galynėjosi su vėju ir mėgavosi kaitavimu, kaip ir keletą dienų prieš tai. Džiaugiasi, kad labai gerai pučia, tad bando atsigriebti už visus metus ir kaituoja tol, kol nebejaučia nei rankyčių, nei kojyčių :)

 

Tuo tarpu pas mus stovykloje šiandien buvo atsisveikinimų diena. Pirmiausia  išlydėjome mūsų VII namuko ekipažą, kuris išvyko darbuotis į Vilnių. Taip pat stovyklą paliko kelioms dienoms atvykusi  žavioji Margarita.

 

Margarita buvo pirmoji, kuri parašė savo atsiliepimą naujai atsiradusioje svečių knygoje. Jos įspūdžius galite perskaityti čia:

 

Džiaugiamės, kad šiandien įvyko mainai ir mūsų karavane likusią tuštumą užpildė iš naujo prisijungęs VI namuko ekipažas – Jelena su savo žaviais vaikais. Jie su savimi atvežė daug gyvasties, entuziazmo ir šypsenų :)

 

Karavanas po pietų išvyko iš Ziemupes ir patraukė šiaurės kryptimi. Keliaudami ieškojome naujų vietų, kur galėtume apsistoti. Pravažiavę  nedidelį  žvejų miestelį Pavilostą, atsidūrėme plente, kuris driekėsi visiškai palei jūrą. Nusukę nuo kelio į šalia esantį miško keliuką po kelių minučių atsidūrėme fantastiškoje, gamtos apsuptyje įsikūrusioje, aikštelėje. Šią vietą atradęs Edvinas labai džiaugėsi, kad viskas čia tobula: jūra šalia, paukščių pulkai skraido aplinkui, yra aukštos kopos, ant kurių sėdėdami galime lydėti besileidžiančią saulę, aplinkui nei vieno žmogaus bei tvyro visiška tyla ir ramybė. Būdami čia jaučiame susiliejimą su gamta :)

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: