• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS – 95 diena, Gipka, 20 stotelė

Šis rytas, kaip ir visa diena, praėjo poilsio režime. Tik pavakary, sustiprėjus vėjui, greit susiruošėm ir nuvažiavom į kaimyninį žvejų miestelį paplaukioti su jėgos aitvarais. Tačiau vos tik atvykus, vėjas nusilpo. Tad dar sykį pasimatavę hidrokostiumus grįžome atgal į stovyklavietę :)

 

Ši diena buvo skirta poilsiui ir apmąstymams. Per pusryčius bendruomenė kartu su Mokytoju analizavo jau sukauptą šios kelionės patirtį, aptarė didelio karavano kelionės ypatumus, ieškojo tolimesnio maršruto planavimo būdų ir veiksmų logikos. Tuo tarpu vakarienė užsibaigė ilga diskusija, kurios metu kalbėjomės apie reikalingumo jausmą, gyvenimą laisvu grafiku, savo dvasinę ašį, jos paiešką ir asmeninę veiklą, kuri mus džiugintų bei praturtintų bendruomenės gyvenimą.

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: