• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS – 108 diena, Gipka, 20 stotelė

Šis rytas saulėtas ir šiltas, panašu, kad vasara nesiruošia baigtis :) Visi geros nuotaikos ir pilni planų. Po skanių pusryčių, dalis išvyko žvejoti, kiti ėmė žaisti Novus’ą.

Stovykloje tęsiasi muzikos pamokos, kurių metu paaiškėjo, jog mūsų svarstyklė Elena taip pat gitaristė! Labai gaila, kad šiuo metu turime tik du instrumentus, nes jau kilo minčių mokytis atlikti kūrinius trimis gitaromis ir akomponuoti nuostabiam Akvilės balsui. Turime rimtą įtarimą, kad nuo šiol prie Svajonių keliautojų prisijungė ir muzikos mūza :) Tikimės, jog laikui bėgant pas mus susiformuos dar viena erdvė, kuri leis norintiems pažinti magišką garsų pasaulį, išreikšti ir lavinti savo muzikinius gabumus.

 

Vidurdienį, kaip jau tapo įprasta, išsiruošėme kaituoti. Visą vasarą laukus tinkamo vėjo, būtų labai gaila neišnaudoti tokios progos. Kaituotojams gimė idėja pradedantiesiems mokytis Kolkos paplūdimyje, na o pažengusiems leistis pavėjui iš Mazirbės į Kolką. Kaip tarė, taip ir padarė :) Trys drąsiausi išsiruošė į kelią. Džiugu, kad vėjas buvo palankus ir stiprus, tad kaituotojai nuplaukė daugiau nei 30 km! Kelionės metu buvo puikios sąlygos šuoliams nuo bangų tarsi nuo tramplynų… Laimingi, pilni įspūdžių, naujų atradimų „trys muškietininkai“ sėkmingai atplaukė į Kolką! :)

 

Išalkę parskubėjome į stovyklą, kur mūsų laukė nuostabi Tomo pagaminta vakarienė. Prie stalo dalinomės įspūdžiais ir pasitikome ką tik po vestuvių sugrįžusią Deimantę. Šiandiena buvo nuostabi diena!!!

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: