• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Vilniuje, 2018.10.19

Dar belaukiant užsiėmimo pradžios dalyviai tarpusavyje pradėjo aptarinėti vakar dienos praktiką. Jos metu kiekviena komanda turėjo pasirinkti savo valdymo sistemą, kuria vadovaujantis priiminėjo bendrus sprendimus. Visos komandos pasirinko demokratinį valdymo modelį, tad pirmasis šio vakaro klausimas buvo apie demokratiją. Mokytojas išsamiai papasakojo apie įvairių valdymo modelių privalumus ir trūkumus, apie visuomenės narių skirtingą sąmoningumo lygį jose.

Po paskaitos užėmėm savo vietas komandose ir tęsėme vakar dienos praktiką bei mokėmės demokratiškai gyventi savo “pasaulėliuose” :) Taisyklės liko tos pačios, tad visi dalyviai galėjo judėti tarp komandų su skirtingo lygio užduotimis. Dalyvaudami šioje praktikoje galėjome objektyviai įvertinti savo pasiruošimo lygį, išanalizuoti bei suvokti savo klaidas, išmokti kažko naujo ir pasidžiaugti savo pasiekimais.

 

Paskutinis kursų vakaras baigėsi trumpu aptarimu jaukiame dideliame dalyvių rate. Pabaigoje Mokytojas pakvietė pratęsti proto plazmines praktikas už savaitės vyksiančiame seminare. Tad visi esate labai laukiami Budraičiuose! :)

 

Įspūdžiai iš ankstesnių kurso dienų: