• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.19
Budraičiai
Kai protui nuobodu
2020.02.19
Budraičiai
Bendras informacinis laukas. Minties galia
2020.02.14
Seminaras
Apie meilę. Šio seminaro tikslai

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Alytuje – 4 diena

Šiandien nemaža grupelė atvykusių žmonių papildė dalyvių ratą, kurie tarytum smarkus vėjo gūsis įnešė naujos, savitos energijos, paįvairindami jau nusistovėjusią grupės atmosferą. Alytiškiai nuoširdžiai džiaugėsi svečiais, pasiryžusiais tokį tamsų vakarą atvykti iš kitų miestų :)

 

Teorinėje kurso dalyje, paskaitų metu buvo daug kalbama apie proto higieną. Tai darosi ypač svarbu šiandieniniame pasaulyje, kai dėl sparčiai besivystančių informacinių technologijų, tampa lengvai pasiekiamas labai didelis srautas nefiltruotos informacijos, kuris teršia žmogaus protą. Mokytojas daug kalbėjo apie įvairius proto taršos šaltinius, kad tai gali būti ir mūsų pasąmonė, ir artimų žmonių ratas, knygos, laikraščiai, socialiniai tinklai, įvairios ideologijos ir t.t.

Po pertraukėlės pasiskirstėme į tris komandas ir pasiruošėme praktiniams darbams. Kurį laiką užduotys buvo skirtos lavinti pagrindinius bazinius įgūdžius – koncentravomės į tai, kad išgirsti aktyvų ir pasyvų muzikos ritmą, laiku išmesti ir pagaut baltą ir juodą kamuoliukus ir tuo pačiu atlikti plazminę funkciją, kas reiškia atlikti teisingą kūno judesį pagaunant ir išmetant kamuoliuką. Vėliau Mokytojas performavo komandas į du ratukus, jiems davė skirtingas užduotis ir toliau kiekviena komanda darbavosi lavindama savo įgūdžius.

 

Šiandien grupėje vyravo lengva ir linksma atmosfera. Daugeliui dalyvių puikiai sekėsi atlikti užduotis ir salė po truputėlį pildėsi džiaugsmo ir laimės būsena. Po praktikų dalinomės teigiamom emocijom ir patirtom džiaugsmo akimirkom. Buvo nerealiai smagu :)

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda