• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Šiauliuose – 1 diena

Galima sakyti, kad dar spalį Vilniuje prasidėjęs Proto Plazminis kursas vis tęsiasi, keičiasi tik miestai ir salės.  Šį kartą Mokytojas Lev Bechakas atvyko į Šiaulius, į miestą kuris dar vadinamas Saulės miestu, tad natūralu, kad šiauliečiai šiltai pasitiko visus atvykusius :)

Belaukiant kol susirinks visi dalyvaujantys, Mokytojas atsakinėjo į užduotus klausimus, kurių temos varijavo nuo to ar verta skiepytis iki žmogaus noro mokytis ir jo vystymosi proceso pakopų.

Praktikos taip pat buvo įvairios – nuo kūrybinių užduočių, formuojant žodžių asociacijų grandines, iki mintinio skaičiavimo pratimėlių ir ganėtinai sudėtingos kamuoliukų praktikos.

Bene didžiausią įspūdį paliko Proto Plazminė kamuoliukų praktika. Išklausius užduotį, pradžioje treniravomės ir bandėme ją atlikti be muzikinio ritmo, bet paaiškėjo, kad dar ne visi tiksliai suprato žaidimo taisykles ir dėl to nepavyko teisingai atlikti užduoties. Mokytojas sustabdė praktiką ir paprašė pirmiausia savo mintyse įsivaizduoti ir sustatyti visą veiksmų seką. Tai buvo nauja ir labai įdomu, nes protui reikėjo sumodeliuoti ne tik savo, bet ir kitų komandos dalyvių veiksmus.

Vakarą užbaigė geriausiai žaidusios komandos pasirodymas scenoje, kuris pademonstravo kaip turėjo teisingai veikti praktikos mechanizmas.  Buvo tikrai įspūdingas reginys stebėti kaip mūsų geriausia komanda demonstruoja tikslų ir darnų žaidimą ir tuo pačiu dalinasi savo patirtimi su visais žiūrovais. Mūsų vakaro žvaigždžių pasirodymas baigėsi audringais plojimais ir tvirtu žinojimu, kad kitą dieną ir mums taip pavyks :)

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda