• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.19
Budraičiai
Kai protui nuobodu
2020.02.19
Budraičiai
Bendras informacinis laukas. Minties galia
2020.02.14
Seminaras
Apie meilę. Šio seminaro tikslai

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Šiauliuose – 2 diena

Antrąją kursų dieną pradėjome darbingai nusiteikę, norėjosi tęsti vakar pradėtą darbą, tad po trumpo  praktikos aptarimo užėmėme tas pačias vietas savo ketvertukų komandose.

Kurį laiką  uoliai darbavomės atskirose ketvertukų komandose ir tobulinom vakar dienos užduotį. Vėliau  Mokytojas pradėjo jungti atskirus ketvertukus į sudėtingesnes struktūras, taip ant scenos susiformavo nauja komanda sudaryta iš trijų ketvertukų, o salėje likę dalyviai taip pat keitė savo poziciją,  jungėsi į didesnes komandas su  skirtingomis užduotimis. Visas darbas kartu atrodė kaip viena dinamiška, besikeičianti sistema, kurioje kiekvienas individualiai galėjo pastebėti kaip jam sekasi persijungti nuo vienos užduoties prie kitos, suprasti naujas taisykles ir pradėti sėkmingai funkcionuoti pasikeitusiose aplinkybėse.

 

Po nedidelės pertraukos prasidėjo jau kita praktika, teko išsiskirti su savo jau pamiltais dviejų dienų žaidimo partneriais:) ir susiskirstyti į keturias dideles grupes pagal astrologinių ženklų stichijas – žemė, vanduo, ugnis ir oras. Visos komandos gavo tą pačią užduotį, pirmoji komanda sėkmingai pasiekusi tikslą turėjo tapti aukščiausia oro elemento komanda.  Šauniai padirbėjome naujose komandose, kur kiekviena stichija galėjo parodyti savo prigimtines stipriąsias savybes – tad komandose netrūko žemės atkaklumo, vandens tolerancijos, ugningo impulsyvumo ir oro lengvumo :)

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda