• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Šiauliuose – 4 diena

Ši diena prasidėjo nuo namų darbų patikrinimo :) vakar po sėkmingų praktikų Mokytojas davė dar vieną užduotį –  grįžtant po užsiėmimo namo prisiminti visą šios dienos praktiką ir atrinkti  patirtas sėkmės akimirkas.  Žmonės dalinosi ne tik praktikose patirtais pokyčiais, bet ir kaip tai pasireiškė gyvenime. Vienas pastebėjo daug didesnį tikslumą savo darbe, kitas linksmai pasakojo apie savo pasikeitusį elgesį su klientais ir paklausė ar nebūtų galima dažniau gauti namų užduočių :)

 

Po nuotaikingo pokalbio susiskirstėme į keturias komandas pagal metų laikus. Pavasaris prasidėjo nuo avino ir tęsėsi iki dvynio, vasara nuo vėžiuko iki mergelės, rudens komandą sudarė svarstyklės, skorpionai ir šauliai, o žiema prasidėjo nuo ožiaragių ir užsibaigė žuvimis.

 

Aukščiausio lygio statusas buvo suteiktas tai komandai kuri pirmoji atliko gautą užduotį. Pagal praktikos taisykles buvo galima pereiti iš žemesnio lygio į aukštesnį ir atvirkščiai. Tokiu būdu žmogus judėdamas per skirtingas komandas turėjo galimybę užpildyti įvairias savo spragas ir įgyti naujos patirties.

 

Pasibaigus praktikoms Mokytojas išpildė mūsų prašymą ir vėl skyrė namų darbą – atrinkti šios dienos vertingiausią patirtį ir ją užfiksuoti.

Straipsnį paruošė RJM Komanda