• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.14
Seminaras
Apie meilę. Šio seminaro tikslai
2020.01.24
Kaunas
Pasiekimai ir pasisekimai
2020.01.24
Kaunas
Kaip susikaupia energija žaidimo metu

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Šiauliuose – 5 diena

Penktadienio paskaitų temų spektras buvo gana platus – nuo konkrečios žmogaus situacijos analizės iki filosofinio klausimo apie žmogaus gyvenimo tikslą ir misiją.

Praktiniai užsiėmimai toliau tęsė nuoseklią savaitės darbų seką. Šiandien vėl susiskirstėme į keturias komandas, tik pagal kitą principą – keturi lyderiai galėjo patys surinkt žmones į savo komandas. Turėjome pradinukų grupeles, kur mokytoja Monika padėjo žmonėms sėkmingai auginti bazines savybes. Kitas ratelis buvo skirtas pažengusiems, o patys stipriausi  galėjo toliau auginti meistriškumą sau lygiaverčių partnerių komandose.

 

Susėdus į bendrą aptarimų ratelį,  dalinomės ne tik šios dienos, bet ir visos savaitės įspūdžiais. Apibendrindamas kursą, Mokytojas džiaugėsi, kad praktikos vyksta sėkmingai, energetinis lygis aukštas, pasiruošimas auga, darbai darosi sudėtingesni ir Proto Plazminis kursas kaip sakoma „ant bangos“ :) Atsisveikindamas su šiauliečiais, Mokytojas palinkėjo gražaus artėjančio šventinio meto, o visus norinčius toliau mokytis pakvietė tęsti kursą Panevėžyje.

 

O mes, šiauliečiai, dėkojame visiems dalyvavusiems ir kartu kūrusiems bendrą „kamuoliuką“, pripildytą mūsų visų sėkmės ir laimės akimirkomis, kurį su šilčiausiais linkėjimais toliau perduodame Panevėžio komandai :)

Ir dar kelios  prisiminimų akimirkos iš tik ką pasibaigusio Proto Plazminio kurso Šiauliuose.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda