• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.14
Seminaras
Apie meilę. Šio seminaro tikslai
2020.01.24
Kaunas
Pasiekimai ir pasisekimai
2020.01.24
Kaunas
Kaip susikaupia energija žaidimo metu

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Kaune – 3 diena

Trečią dieną mūsų būtų užtekę net penkioms oktavoms, bet Mokytojas padalino  pagal stichijas į 4 ratelius, paaiškino sėkmių ir nesėkmių skaičiavimo taisyklės ir davė užduotis kiekvienai oktavai.

 

Kalbant apie praktikų dalį, tai susikaupę veidai  patys pasako, kad užduotys reikalavo daug dėmesio ir pastovios koncentracijos, bet reikia pripažinti, kad ne visuomet pavykdavo išlaikyti proto kontrolę ir laikas nuo laiko „pamaitindavo“ ir savo emocijas :)

 

Apibendrinant vykusią praktiką galima sakyti, kad jos esmė rasti savo lygį ir jame „uzsifiksuoti“. Iš tiesų, turint pasiruošimo spragų, nėra prasminga stengtis išsilaikyti ne savo lygyje – yla anksčiau ar vėliau išlįs iš maišo. Oktavoms sėkmingai atliekant užduotis, jos sudėtingėjo. Trečioje oktavoje (Merkurijaus lygyje), vėl kaip ir vakar, beveik sustojo žaidėjų kaita.

Per aptarimą bandėme ieškoti sisteminės ar struktūrinės klaidos priežasties. Žmonės dalinosi savo pastebėjimais ir mintimis kas jų manymu kliudo pasiekti darnaus struktūros veikimo . Vėl norisi atkreipti dėmesį į pradinių taisyklių išklausymą ir supratimą.

 

Šiandieną buvo labai daug prigeneruota plazmos, darbas tęsiasi. Visus nespėjusius prisijungti, kviečiame į penkiadienių kulminaciją :)

 

Staraipsnį paruošė RJM Komanda