• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.14
Seminaras
Apie meilę. Šio seminaro tikslai
2020.01.24
Kaunas
Pasiekimai ir pasisekimai
2020.01.24
Kaunas
Kaip susikaupia energija žaidimo metu

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Kaune – 5 diena

Šis vakaras prasidėjo staigmena – įprasta salė pasitiko mus pasipuošusi Kalėdinėmis dekoracijomis, tuo primindama, kad prasideda šventės !!! Gal neatsitiktinai tai sutapo su paskutine viso Proto Plazminio kurso diena, tai kaip simboliškas kurso užbaigimo akcentas, primenantis, kad po ilgo triūso ateina laikas poilsiui ir šventei :), o mūsų „žuvytės“, kaip paskutinis zodiako ženklas, intuityviai įamžino šią užbaigimo akimirką :)

 

Paskutinė diena tikriausiai ir ypatinga tuo, kad ji tarytum taškas sakinio gale užbaigiantis išsakytą mintį. Panašiai galima būtų pasakyti ir apibendrinant visą vakarą – užduoti visi klausimai, sudėti paskutinai akcentai praktikose, gautos reikalingos pamokos, patirtys, įspūdžiai, supratimai … baigiamasis Mokytojo žodis, sėkmės mandarinai ir kauniečių tortas :)

Dėkojam savo brangiam Mokytojui, visiem dalyvavusiems, keliavusiems iš miesto į miestą ir visiems buvusiems kartu savo mintimis, skaitant kasdienines kurso apžvalgas. O toliau… gyvenimo ratas sukasi – Proto Plazminis kursas keliaują į Izraelį ir darbai tęsiasi.

Tad lietuviškame delne prišildytą margaspalvį kamuoliuką perduodame savo draugams izraeliečiams :)

 

Norint dar kartą prisiminti išgyventas šio kurso akimirkas, galima pavartyti fotoalbumus – VILNIUS, ALYTUS, ŠIAULIAI, PANEVĖŽYS, KLAIPĖDA, ir KAUNAS.

O įdomiausias kurso paskaitas galima paklausyti ČIA.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda