• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2019.12.07
Хайфа
Солнечные ситуации
2019.12.07
Хайфа
Солнечная энергия- источник жизненной силы
2019.12.06
Хайфа
Удовольствие и мотивация

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Izraelis: Seminaras Rišon LeZione – 1 diena

Greitai prabėgo savaitė, beje, pasikeitė ir metai :) Haifos seminaras sausio ketvirtąją švelniai persikėlė į žiemos seminarą Rišon LeZione.

Užsiėmimai prasidėjo nuo sveikinimų: Mokytojo gimtadienio proga vienas iš Mokyklos Izraelio padalinio „veteranų“, Viktorija, priminė, kad „šiemet mes jau 15 metų  esame kartu ir mokomės būti ne šiaip pakeleiviais, bet ekspertais“.

Tradiciškai seminaras prasidėjo nuo klausimų. Buvo kalbama apie neramų protą. Kaip jį nuraminti? Iš pradžių turėjome susitarti dėl terminologijos, po to išsiaiškinti tikslus ir būdus juos pasiekti. Ir vėl pasitvirtino teiginys, kad gerai suformuluotas klausimas- tai jau pusė atsakymo.

O klausimas apie nestandartinio žmogaus adaptaciją sociume peraugo į kitą, daug platesnę temą. Kas yra galimybė, ir kas yra būtinybė mūsų gyvenime? Kalbėjome apie tai, jog labai svarbu teisingai apibrėžti šias sąvokas, ir tuo pačiu nesileisti  į demagogiją. Daug kas paaiškėjo, bet dar daug ko liko apmąstymams.

 

 

 

Po pertraukos ir nedidelio apšilimo, užtrukusio porą valandų, perėjome prie praktikų. Grupė buvo padalinta į keturias oktavas, kiekvienoje jų buvo skirtingo lygio užduotys. Po praktikų visai nesinorėjo skirtis. Šiandien tęsime. Kas dar ne su mumis?

 

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda