• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.01.21
Kaunas
Kaip elgtis,kai nesiseka
2020.01.21
Kaunas
Apie meistriškumą, laimę, pasisekimą ir kt...
2020.01.20
Kaunas
Plazminės funkijos atstatymas

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Izraelis: Seminaras Rišon LeZione – 2 diena

Štai ir atėjo antra mūsų seminaro diena. Klausimų buvo labai daug. Iš pradžių bandėme išsiaiškinti, kaip žmonės veikia vieni kitus žaidimo metu. Ar mes galime kažkiek kontroliuoti šį procesą, ar adekvačiai vertiname prieš mus stovintį žaidimo dalyvį? Žmogus – tai visų jį supančių žmonių vaizdinių suma. Kiekvienas jį mato vis savaip.

Bet kaip mes jaučiame kitus žmones per atstumą? Tai jau buvo kitas klausimas. Mūsų artimieji gyvena mumyse ir mes gyvename juose, todėl, aišku, kontaktuojame su jais net per atstumą. Klausimas tik tame, ar sugebame priimti šiuos signalus.

Būtų keista, jei šioje vietoje nenuskambėtų žodis „karma“. Šis paslaptingas žodis pasirodė labai platus: tai ir įprotis kažką daryti, ir energijos srautas, kurį mes galime priimti ar perduoti aplinkiniams, tai ir žmogaus energijos atsargos. O, galbūt, tai bulvių maišas, kurį galima suvalgyti, arba palikti ateičiai, ar išdalinti artimiesiems, ar pasodinti, tačiau derlius negarantuotas. Kur mes nešame tą energijos maišą? Kokie mūsų tikslai? Ar svarbu juos iškelti ir suvokti? Kaip jų siekti?

Po pertraukos mes kaip tik ir mokėmės judėti tikslo link. Praktika nebuvo lengva, bet jautėsi bendras tikslo siekimas.

 

Likus dviems minutėms iki vidurnakčio, apie kurį pranešė „gegutė“, mes įvykdėme duotą užduotį ir šia sėkmės akimirka užbaigėme savaitgalio kursą.

Po savaitės vėl susitiksim ir pratęsim toliau – Junkitės !!!

 

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda