• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Izraelis: Seminaras Rišon LeZione – 3 diena

Dažnai nutinka, kad mes grįžtame prie jau gvildentų temų. Taip nutiko ir šįkart. Prieš savaitę kalbėjome apie tikslų išsikėlimą ir jų siekimą, tačiau šiandien ir vėl grįžome įsigilinti į tai giliau. Kaip atskirti norą teisingai suformuoti tikslą ir apčiuopti kelius, vedančius jo link, nuo bergždžio laiko švaistymo? Kaip atrasti skirtumą tarp harmoningo tavo paties įprasto darbo sudėtingoje struktūroje nuo cikloidinių, prasmės neturinčių veiksmų? Šiais klausimais ir prasidėjo šiandienos paskaita. Vėliau temos buvo labiau praktiškos. Įsivaizduokime žmogų savo darbo vietoje. Kaip jam vystytis ir teisingai pasirinkti vystymosi kryptį? Ar ieškoti naujų sričių, kuriose galėtų gilinti žinias, ar kardinaliai ką nors keisti ir atverti sau naujus horizontus veiklai? Koks sprendimas teisingas?

 

 

Ir mes vėl grįžome prie cikloidų temos. Kaip ir cikliški veiksmai, kurie niekur neveda, cikloidinės mintys atima iš mūsų energiją, skirtą tikslo siekimui.  Kaip su tuo kovoti? Kaip kontroliuoti savo mintis? Kas yra mantra, ir kodėl svarbu suprasti ištariamų žodžių prasmę?

 

 

 

Po teorijos, kaip visuomet, mes perėjome prie praktikų. Visi dirbo išsijuosę. Vėliau, per aptarimą, paaiškėjo, jog kažkas stengėsi įvykdyti bendrą užduotį, kažkas siekė asmeninio priauginimo, o kažkas dalyvavo praktikoje tiesiog  savo malonumui. Ir kaip visa tai sudėjus į vieną bendrą katilą pasiekti rezultatą? Pagalvokim, suplanuokim ir pratęskim rytoj.

 

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda