• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėjeKetvirtadienis, balandžio 9

Šiandien vyksta

Rytoj

Numatoma

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Izraelis: Seminaras Rišon LeZione – 5 diena

Penktos seminaro dienos pokalbio tema vėl sugrąžino mus prie klausimo apie skirtumus tarp to kas yra būtina ir to kas nėra būtina, bet norisi. Pačios sąvokos tarytum aiškios, bet, vien tik pradėjus plačiau nagrinėti terminus, paaiškėjo daug įdomių niuansų. Kiek iš tiesų yra būtina tai ką mes įpratome laikyti būtinais dalykais? Juk gana dažnai mes daug ką darome tiesiog iš įpročio arba veikiami aplinkos, kartais tai būna netgi nebeaktualu.
Kaip pasiekti, kad norėtume daryti tai kas iš tiesų yra būtina? Ir priešingai – kaip dalykus, kuriuos mes darome savo noru, nepaversti būtinybe? O kas iš tiesų yra pats noras, kaip jis pasireiškia?

Vėliau, pokalbyje palietus vaikų temą, buvo gvildenami tokie klausimai: ar jie geresni už mus? Ar jie turi būti geresni? Ar jie gali būti geresni? Ir galiausiai, ar mes galime objektyviai įvertinti?

Praktikų metu tikrai buvo galima pastebėti kaip šios dienos pokalbiai padarė teigiamą įtaką mūsų sėkmingam darbui. Tai paminėjo ir Mokytojas, apibendrindamas šią dieną. O kaip namų užduotį, gavome pagalvoti kuo skiriasi smalsumas nuo žingeidumo. Koks mūsų užduodamų klausimų tikslas ir kaip mes galime panaudoti gautus atsakymus? Įdomu, kokia bus sekanti mūsų pokalbių tema …

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda