• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.01.21
Kaunas
Kaip elgtis,kai nesiseka
2020.01.21
Kaunas
Apie meistriškumą, laimę, pasisekimą ir kt...
2020.01.20
Kaunas
Plazminės funkijos atstatymas

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Kursas Alytuje – 2 diena

Antradienio užsiėmimas prasidėjo nuo vakarykštės praktikos aptarimo. Aktualiausi klausimai buvo apie tai, kaip suvaldyti save ir tinkamai pasielgti padarius klaidą.  Kaip visuomet, Mokytojas labai išsamiai ir suprantamai paaiškino, kada susikuria chaosas, kaip elgtis padarius klaidą – ar sustoti ir pradėti ją analizuoti? ar tęsti darbą toliau? Ir kodėl taip svarbu skaičiuoti? Pasirodo, jog mūsų skaičiavimas ir yra pati efektyviausia mantra, padedanti suvaldyti protą ir daryti veiksmus. Toliau sekė ne mažiau įdomūs atsakymai į klausimą: kodėl asociacijų praktikose idealizuoti sekėsi daug lengviau negu materializuoti?

Išgvildenus vakar dienos patirtis ir praktikų niuansus, toliau vėl turėjome progą pratęsti įdomias asociacijų kūrimo užduotis, kur apjungėme į grupeles ne tik savo kūnus, bet ir pynėme bendrus minčių tinklus :)

 

Po aktyvios proto treniruotės ir trumpos pertraukėlės, ruošėmės jau pažadėtoms pranajamos praktikoms. Mokytojas pradėjo nuo šios temos įvado, išgirdome daug naujos ir vertingos informacijos apie tai kas iš tiesų yra pranajama ir energijų valdymas.

 

Vakaras baigėsi pažadėta Mokytojo pranajamos praktika.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda