• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Kursas Vilniuje – 5 diena

Paskutiniąją kurso dieną vilniečiai atsisveikino su senąja sale – užsiėmimas paskutinį kartą vyko Šviesos pradinėje mokykloje. Organizatorių teigimu, nuo šiol užsiėmimai Vilniuje turėtų vykti Emilijos Pliaterytės progimnazijoje, esančioje Žirmūnuose – kur ir vyko užsiėmimai visą šią savaitę (išskyrus penktadienį).

Paskaitos metu Mokytojas klausinėjo mokinių, kokias patirtis iš ankstesnių užsiėmimo dienų jie buvo išsirinkę ir užsirašę, komentavo jų suformuluotus įspūdžius ir mintis, vienoms pritardamas, kitas koreguodamas. Kiekvienas, garsiai pasisakęs, gavo iš Mokytojo naudingų patarimų.

 

Po paskaitos, tradiciškai, prasidėjo kamuoliukų praktika. Jos metu dalyviai tęsė ketvirtąją užsiėmimo dieną sustabdytus žaidimus tose pačiose komandose, su tais pačiais taškų skaičiais.

Po praktikos Mokytojas pastebėjo, jog šioje „senojoje“ salėje, kur pastaruosius kelerius metus vyko gausybė užsiėmimų, kamuoliukų praktika (vykusi penktąją užsiėmimo dieną) dalyviams ėjosi pastebimai lengviau nei ankstesnėmis dienomis naujose patalpose. Taigi, Mokytojas pasidalino savo nuostaba ir įžvalgomis, jog net atliekant, atrodytų, nuo patalpos nepriklausančias – kamuoliukų mėtymo ir gaudymo užduotis- reikalaujančias tik nematerialių žmogiškų įgūdžių, materialios sąlygos vis tiek turi didžiulę įtaką žmonėms. Tad po užsiėmimo Mokytojas palinkėjo mokytis koncentruotis ties savo nematerialiais – dvasiniais – įgūdžiais, mokantis juos panaudoti pagal paskirtį nepriklausomai nuo vietos ar aplinkos.

 

Paskutinės dienos užsiėmimas pasibaigė įprastai tik su nedideliu skirtumu, kad sekantis susitikimas vyks vėl kitoje salėje, tik jau Šiauliuose.

 

Straipsnį paruošė RJM Komanda