• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Kursas Panevėžyje – 2 diena

Šiandien Mokytojas pasidžiaugė, kad klausimai ir pastebėjimai buvo apie praktikas – tai kas šiandien, dabar gali duoti realios naudos mūsų gyvenime, o ne apie teorinius, mažai pritaikomus dalykus, tokius kaip praeiti gyvenimai ir panašiai. Žmonės dalinosi savo pasiekimais bei atradimais, teiravosi dėl žaidimo taisyklių, įvairių situacijų, gilinosi į žaidimo detales.

Daug nekalbėję kibom į darbus – tęsėm vakar pradėtą praktiką. Darbai vyko sklandžiai, žmonės stengėsi atlikti užduotį, toliau mokėsi vadovauti ir, pagal sėkmės ir klaidų fiksavimo principą, keliavo tarp oktavų.

 

Užsiėmimo pabaigoje visi pasidžiaugėm šios dienos rezultatais: šiandien išties buvo produktyvi diena, visi stropiai dirbo. Mokytojas akcentavo, jog ypač “vaikų darželyje” daug žmonių priaugino naujų funkcijų. O žinant tai, kad tinklinėse praktikose, bet kurioje zonoje pasiekti rezultatai turi įtakos kiekvienam dalyviui, galima pasidžiaugti tiek kiekvieno atskirai, tiek ir visos grupės laimėjimais – šiandien ketvirta oktava perėjo į kitą lygį ir išleido tris avatarus.

 

Rytoj darbus tęsim, dar galit prisijungti ir Jūs!