• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2019.11.30
Хайфа
Схема описания мира с помощью четырёх элементов
2019.11.29
Хайфа
Свобода выбора. Про воспитание детей
2019.11.29
Хайфа
Направление в жизни

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Kursas Panevėžyje – 4 diena

Artėja Proto Plazminių kursų kelionės per miestus finalas, gal todėl į Panevėžį sugužėjo dalyviai iš tolimiausių Lietuvos kampelių, turbūt jų buvo daugiau nei vietinių, paskaičiuokit patys, rankas kėlė tik panevėžiečiai :)

 

Vakaras prasidėjo jau tradiciškai nuo praktikų aptarimo – mokiniai uždavinėjo klausimus, dalinosi savo įspūdžiais, pojūčiais ir išgyvenimais. Aktualiu šio vakaro klausimu tapo: kaip teisingai pasirinkti sau mokinį, kurį nori atsivesti iš žemesnės oktavos?

 

Dar norisi paminėti, jog Panevėžyje ypatingo dėmesio sulaukė „vaikų darželis“. Vaikus mokė ne tik mūsų rūpestingasis Andrius, bet ir geriausi mokyklos mokiniai, tapę avatarais, taip pat daug laiko jiems skyrė ir Mokytojas.

Darželyje su kiekvienu dirbama individualiai, stengiamasi užpildyti kiekvieno mokinio asmenines spragas. Užduotys ten būna įdomios ir įvairios: žmonės mokosi kaip teisingai išmesti kamuoliuką, mokosi gaudyti „nepatogius“ kamuoliukus, o, juos pagavus, teisingai išmesti. Kas dar nejaučia ritmo, mokosi ritmiškai vaikščioti. Turint tokius gerus mokytojus „vaikučiai“ greitai tobulėja ir auga, o užaugę, kaip ir gyvenime, palieka nerūperstingą vaikystę ir iškeliauja į platesnį pasaulį, kas mūsų modelyje atitinka dirbančią struktūrizuotą sistemą.