• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.19
Budraičiai
Kai protui nuobodu
2020.02.19
Budraičiai
Bendras informacinis laukas. Minties galia
2020.02.14
Seminaras
Apie meilę. Šio seminaro tikslai

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Pavasario Seminaras – 5 diena, Budraičiai

Palengva seminaras įgauna pagreitį. Erdvė prisipildo naujų norų, pojūčių, jausmų ir tikslų. Asmeninių, bendrų, globalių. Ateina metas padirbėti protui – esminiam instrumentui, suprantančiam, mąstančiam, kuriančiam.

Antradienio vakarą pradėjome proto mankšta – Proto mūšiu. Tai jau trečias protmūšis seminare, kurį parengė šaunusis Giedriaus ir Daivos duetas. Septynios komandos susidarė simpatijos principu, todėl veikla suteikė tik gerų emocijų, nepaisant teisingų atsakymų skaičiaus, leido pasijusti atsakingais ir svarbiais kolektyvo nariais.

 

Ypač nudžiugino klausimai, susiję su seminaro praktikomis: turėjome galimybę prisiminti bazinį astrologijos kursą, o kai kas ir užpildyti astrologinių žinių spragas. Humoristiniai atsakymų variantai nuėmė besikaupiančią įtampą, suteikė žaismingumo.

Skaitantiems šią kroniką siūlome vieną iš užduočių:

Pasakoje apie Raudonkepuraitę, mergaitė tiksliai nurodė Vilkui, kaip rasti Senelę. Koks astrologinis Zodiako kanalas atspindi šį veiksmą? Užuomina nuotraukoje.

 

Paskutinis Mūšio etapas – eiliuotos  Jogų mįslės, parengtos Jelenos. Didžiuojamės turėdami tokį talentą savo tarpe ir dėkodami siunčiame šį ketureilį.

Ji – Vandenė ypatinga: išmani, graži, stilinga.

Veria ji karoliukus, beria kosmoso „gliukus“.

Rūpi jai jauna išlikti, nuo savęs neatsilikti:

Kurt eilėraščius, kaituoti, o birželį – „kemperiuoti“.

 

Po pertraukos toliau vyko įprastos seminaro praktikos, paliekančios neįprastą įspūdį mūsų protuose, širdyse, veiksmuose…

Tekstą rengė: Ingrida

Nuotraukos: Dovilė ir Sandra