• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2019.12.07
Хайфа
Солнечные ситуации
2019.12.07
Хайфа
Солнечная энергия- источник жизненной силы
2019.12.06
Хайфа
Удовольствие и мотивация

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Izraelis: Seminaras Rišon LeZione – 6 diena

Baigiamoji, šeštoji seminaro diena prasidėjo klausimu, be kurio, tikriausiai, nepraeina nei vienas seminaras. Kaip tarpusavyje susiję mūsų praktikose bei aikštelėse vykstantys procesai su tikru, realių žmonių gyvenimu. Ir kiekvieną kartą atsiveria vis nauji aspektai ir požiūrio taškai. Kaip mes veikiame savo atvaizdą veidrodyje, kaip mums su juo susidraugauti. Kuo skiriasi plazminės ir struktūrinės  praktikos – tekėjimas pasroviui pagal spontaniškai susidariusias vandens sroves ir kryptingas tėkmės formavimas pagal numatytą planą.

 

Dar viena  įdomia pokalbio tema tapo žmogaus, kaip subasmenybių visumos, analizė. Kaip tai pasireiškia. Kiek mes sąmoningai užsivelkame tam tikrus virtualius kostiumus iš mūsų „rūbinės “ arba kiek patys būname tais kostiumais, su kuriais į sceną išeina mūsų subasmenybės. Ir kaip viską, kas vyksta su atskiru žmogumi, galima suprojektuoti į šeimą, sociumą, civilizaciją.

 

Dėl vakarykščio intensyvių diskusijų impulso, praktikos vyko sėkmingiau. Buvo galima pastebėti labiau apgalvotą planavimą ir bendrą susikaupimą. Laiko, kaip visada, pritrūko, bet tam tikrą progresą pasiekėme. Pradėtą darbą sutarėmė pratęsti  liepos pradžioje, seminare Budraičiuose.

 

Straipsnio tekstas / Borisas
Nuotraukos / Тania, Nataša
Vertimas į lietuvių kalbą / Jolita