• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS: 22 diena, Hyjuma, 4 stotelė

Jau ketvirta diena kaip svečiuojamės Hyjuma saloje. Pirmoji įspūdžių banga palengva slūgsta, bet unikali gamta vis dar stebina savo įvairove, o kraštovaizdžio platybės suteikia laisvės pojūtį.

 

Šią dieną galima pavadinti ekskursijų diena – stovykloje liko tik budintis, kiti iškeliavo pasižvalgyti po salą. Čia galima tiesiog keliauti aplink salą ratu ir lankyti gražesnes, įdomesnes pakrantės vietas.

Keliaujant pakrante, galima rasti daug tvarkingų, subtiliu skandinavišku stiliumi įrengtų, poilsio aikštelių, pritaikytų ne tik sustoti, bet ir likti nakvynei. Maloniai ir svetingai nuteikia momentas, kai pravažiavus gana ilgą miško kelio ruožą, pasieki žemėlapyje pasirinktą poilsio vietą ir ten tavęs laukia stalas, laužavietė-židinys, malkos, tvarkingas WC su ritinėliu būtinos priemonės.

 

Krantas daug kur akmenuotas, maudynėms ne itin patogus, bet atperka savo vaizdingu landšaftu ir natūraliai susiformavusiais gėlynais. Vienoje vietoje aptikome netgi iš akmenų sudėliotą labirintą.

 

Kitoje vietoje radome mums labiau įprastą smėlėtą pakrantę su išraiškingomis medžio skulptūromis.

 

Kaituotojų dienos planus šį kartą pakeitė netikėtai nurimęs vėjas, bet aptiktas saldus žemuogynas atstatė nuotaikų balansą.

 

Ir tradicinis besibaigiančios dienos akcentas – saulėlydis.

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Dovilė, Silvija, Jolka, Tania