• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Budraičiai, Vasaros seminaras – 9 diena

Devintoji diena seminare – lyg devintoji banga vandenyne. Švelni ir glostanti, kaip mama, ar stipri, sukelianti viduje pojūčių, jausmų ir minčių proveržį, priklausė tik nuo to, koks įgudęs kapitonas esate ir kaip senai jūs jūroje.

Į seminaro erdvę šiądien įsiliejo daug naujų – „senų“ žmonių, atnešusių savo dvasinės patirties „kristaliuką“ į mokyklos „kristaloteką“. Tai naujas terminas, nuo šiol, galbūt, papildysiąs mūsų žodyną.

Vakare Natali vestose  praktikose prisiminėme senąją „prachodkę“ – struktūrinio judesio praktikų pirmtakę (tik be skaičiavimo elemento). Jausmas buvo nuostabus.

Toliau sekę Daivos vedami socialiniai žaidimai padėjo rengti protą tolimesniems vakaro įvykiams. Abejingų tikrai nebuvo. Tikslumas, įsiklausymas, greita reakcija, draugiškumas, darbas komandoje – tai savybės, reikalingos kiekvienoje veikloje.

Pagrindinė vakaro dalis prasidėjo vaikų vasaros stovyklos „Didi drąsa būti savimi“ pristatymu. Žavu, kad mūsų mokyklos išugdyti žmonės jau ėmėsi iniciatyvos dalintis savo mokėjimu, įgūdžiais, žinojimu.

Pasak Mokytojo, nenaudojamas dvasinės patirties „kristaliukas“ tiesiog ištirpsta neaprėpiamam visatos dvasios vandenyne. Tuo tarpu gerai suformuota dvasia – kaip atskiras sunkus lašelis, gali sugrįžti Mokytojo – Guru (sanskrito klb. sunkus) pavidalu.

Apie dvasinių struktūrų kūrimąsi, transformaciją kviečiame pasiklausyti Mokytojo paskaitoje.

 

Nuo pirmadienio – naujas seminaro etapas.

Kol kas jūra rami. Esantys krante – leiskitės pažinimo kelionėn!

 

Tekstas/ Ingrida
Nuotraukos/ Dovilė, Sandra, Giedrius