• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2019.08.17
Хайфа
Есть ли у нас предназначение
2019.08.17
Хайфа
Марсианская энергия
2019.08.17
Хайфа
Обсуждение практики

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Ar drąsa padeda būti savimi?

2019 m. birželio 29-liepos 5 d. Tytuvėnų rajone, įvyko vaikų ir jaunimo stovykla „DIDI DRĄSA: BŪTI SAVIMI”, kurią organizavo VšĮ Respublikinės jogos mokyklos mokiniai. Stovyklos tikslas buvo, kad vaikai išmoktų būti drąsūs, mokėtų kūrybiškai išreikšti save, gebėtų drąsiai bendrauti ir įveikti įvairias užduotis, kurios skatintų būti aktyviais bei motyvuotais.


Jaunatviški, entuziastingi  bei kūrybingi RJM mokiniai ir stovyklos vadovai Monika, Sandra, Agnė, Marta ir Lukas vaikams sukūrė jaukią, saugią ir kūrybingą aplinką, kurioje kiekvienas vaikas galėjo būti savimi ir mėgautis malonia atmosfera. Didelis dėmesys buvo skiriamas emocinio komforto kūrimui, gerai vaiko savijautai ir įdomioms veikloms, kuriose vaikas galėjo ne tik save pažinti, bet ir kitus vaikus, susidraugauti ir kurti bendrus projektus.

Stovykloje dalyvavo įvairaus amžiaus vaikai, nuo 7 iki 17 metų, tokiu būdu vystėsi tolerancija vienas kitam, pagarba vyresniam, rūpestis, saugumo jausmas ir kiti geri dalykai. Stovyklos metu vaikai buvo suskirstyti į komandas pagal amžių: Sportabiai, Geltonasis šešetas, Šiaulių banga, Pašėlę vaikai ir Geltonosios vapsvos. Kiekviena komanda buvo motyvuota įveikti užduotis ir tobulėti kiekvieną dieną bei siekti galutinio tikslo – prizo.

Stovyklautojai ieškojo savęs per kūrybines užduotis, teatro veiklas, jogos praktikas bei dienos refleksijas, kurios padėjo suprasti, atrasti bei pajausti, kas jiems yra svarbu, kas padeda jiems būti savimi. Naktiniai žygiai, drąsos kelio praktika ir įvairūs kiti nuostabūs dalykai padėjo vaikams įveikti savo baimes, nerimą ir įgyti pasitikėjimo, stiprybės, drąsos ir t.t.

Vaikų mintys apie stovyklą: „aš siekiau tikslo, kai ėjau į naktinį žygį“ (Adomas, 10 m.), „visi mane myli ir aš visus myliu“ (Pijus, 15 m.), „naktiniame žygyje jaučiausi linksma ir laiminga“ (Kotryna, 8 m.), „Aš buvau atvira su draugais naktį“ (Urtė, 9 m.), „aš jaučiausi kūrybiška, kai piešėme planetas ant maikučių, kai dariau sau tattoo, kai piešėme ant drobių“ (Emilija, 12 m.), „aš jaučiausi kilniaširdė, kai rašiau laišką draugams“ (Aušrinė, 10 m.), „aš buvau energingas, kai reikėjo daryti asanas (Jokūbas, 9m.) ir t.t.

Tėvelių pastebėjimai ir atsiliepimai skatina galvoti apie ateitį ir naujus stovyklos projektus: „labai labai ačiū už tokią puikią, jaukią, mielą stovyklą! Kai matai vaiką švytintį, tai geriausias įvertinimas. <…> tikiuosi, kitais metais kartosite!” (Medos mama).

Gražūs vaikų ir tėvelių atsiliepimai bei sukaupta gera patirtis skatina ir toliau galvoti apie naujus kūrybiškus projektus vaikams ir jaunimui.

P.S. Kviečiame domėtis mūsų veikla ir naujienomis www.lev.lt arba FB Loft4you studija. Daugiau informacijos telefonu+370 61878010 Monika.

Tekstas / Monika

Nuotraukos /  Stovyklos vadovai

Video / Sandra