• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.19
Budraičiai
Kai protui nuobodu
2020.02.19
Budraičiai
Bendras informacinis laukas. Minties galia
2020.02.14
Seminaras
Apie meilę. Šio seminaro tikslai

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Budraičiai, Vasaros seminaras – 10 diena

Gyvenimas seminare tęsiasi. Nusiritus stipriai plazminei bangai, laukiama dar stipresnė, didesnį poveikį turinti protoplazminė banga :)  Kol kas tam ruošiamės, maloniai skorpioniškai leisdami laiką. O tam yra visos sąlygos: puikus oras, ežerai, maudynės, lauko tinklinis, bendravimas, pasivaikščiojimai, skanus maistas ir, žinoma, pačių įvairiausių žmonių vedami užsiėmimai.

Mindaugas visada turi kuo nustebinti ir sudominti. Šį kartą tai buvo tempimo pratimai, atliekami tiek kiekvieno dalyvio atskirai, tiek ir poroje. Pasak dalyvavusiųjų atsiliepimų – reikėjo jausti savo kūną, įtempiamus raumenimis, pilnai pasitikėti savo partneriu, pajausti kaip tai malonu ir veiksminga.

 

O visiškam atsipalaidavimui ir malonumui, kaip ta “vyšnia ant torto” –  Akvilės masažų kursas.

 

Norintys suvaldyti savo emocijas ir  išmokti skaityti kito žmogaus kūno kalbą, praktikavosi žaisdami “Mafiją” :)  O norintys išmokti strateguoti, prognozuoti, blefuoti ir t.t. rinkosi “Romi” ir panašius žaidimus.

Pokalbiai su Mokytoju prasidėjo nuo vakar dienos aikštelių analizės. Žmonės dalinosi savo įspūdžiais, jausmais, patyrimais, mintimis. Mokytojas aiškino apie skirtumus tarp plazminės ir struktūrinės aikštelės, kokiu būdu mes galime patys sintezuoti kitokias energijos rūšis, patys kurti įvairius  papildomus “pieštukus” savo gyvenimui nuspalvinti.

Ar visada ekspertą galime priskirti tam tikram zodiakaliniam kanalui tik pagal jo gimimo datą?

Šiandien  jau laukiame prasidedančių protoplazminių užsiėmimų. Kyla naujas srautas! Jei nori spėti į jo pradžią- paskubėk ir Tu!
Tekstas / Jolita
Nuotraukos / Dovilė (vandenis), Dovilė (ožiaragis)