• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS: 67 diena, Gipka, 8 stotelė

Dar pačioje kelionės pradžioje Mokytojas paklausė: kokią vaikystės svajonę norėtume išpildyti? Aš vaikystėje labai mylėjau plėšikę Ronja iš knygos „Ronja, plėšiko duktė“. Ji ten pavaizduota su lanku. Visada norėjau taikliai šaudyti iš lanko, kad galėčiau apginti draugus… šiandien gavau pirmą pamoką. Iki taiklios lankininkės reiks padirbėti:) bet SVAJONIŲ KELYJE svajonės tikrai pildosi :) “ – Jolka.

Kas pažįsta Jolką, šiandien būtų jos neatpažinęs – tikrai ji tapo mergaičiuke Ronja :) Stebint tokias gyvas akimirkas, negali netikėti, jog kiekviename iš mūsų tebegyvena tas žingeidus, džiaugsmingas vaikas.

 

Tuo metu, kai berniukai, su Ronja priešakyje, treniravosi šaudyti iš lanko, kitur vyko labiau mergaitiški užsiėmimai. Iš didmiesčio atvykusi Eglė pravedė „laukinėms“ moterims makiažo pamokas.

 

Išlaikant dekoratyvinės kosmetikos temos formatą, šioje vietoje būtina įdėti įprastą „Prieš ir Po“.

 

Taip netikėtai, šios dienos pasakojimas nuo vaikystės svajonių ir pasakos apie mergaitę plėšikę nusivystė iki žurnalinio modelio veido. Atrodo visai skirtingi dalykai, bet, gerai pagalvojus, visa tai galima apibendrinti pamąstymais apie tai kas esame ir kuo norime būti …

Na, o nuo svajonių grįžtant prie realybės, tai šiandien džiaugiamės mūsų svečiais, kurie atvyko šį savaitgalį pabūti kartu.

 

Kviečiame atvykti  pasisvečiuoti SVAJONIŲ KELIAIS bendruomenėje.
Norintys apsilankyti maloniai prašome iš anksto susisiekti su Deimante telefonu: +370 609 23927, ji papasakos detaliau apie atvykimą ir gyvenimo sąlygas.

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Silvija, Eglė