• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS: 69 diena, Gipka, 8 stotelė

Šiandien daug įvykių apie kuriuos norisi papasakoti, bet, kad neužimti jūsų laiko ilgais skaitiniais, paruošėme foto-pasakojimą.

Rytas su Deimante – asanos, kvėpavimo praktikos, meditatyvus susikaupimas…

 

Praktikos dalyviai jautėsi laisvai – jokių apribojimų aprangai ar aksesuarams, avalynės už „salės“ durų palikti taip pat nebuvo būtina.

 

Tuo tarpu, prie stalo prasidėjo vos ne kova dėl virtinukų su mėlynėmis ir tik, pasitelkus „Merkurijaus“ energiją, ir padalinus virtinukų skaičių iš dalyvių skaičiaus, pavyko situaciją harmonizuoti ir užbaigti pusryčius tik su mėlynomis šypsenomis :)

 

Kita svarbi naujiena –  prasidėjo bruknės!!! Tik tie, kas jau lankėsi SVAJONIŲ KELYJE ir ragavo bruknių uogienę su kriaušėmis,  gali deramai įvertinti šią žinią.

 

Šiandien išlydėjom Giedrę ir jos šeimą. Ji,  kaip visuomet, iki paskutinės akimirkos sugeba įnešti geros nuotaikos ir humoro, tad išsiskyrėme be ašarų, nors ir buvo liūdna skirtis.

 

O Lados  šeima vis dar su mumis ir dieną palydėti išvyko net į Kolkos ragą, nes saulė pas mus  leidžiasi pakrantėje už miško, o teka jūroje.

 

Maloniai laukiame visų norinčių pasisvečiuoti mūsų bendruomenėje!!!
Planuojančius atvykti prašome iš anksto susisiekti su Deimante telefonu: +370 609 23927, ji papasakos detaliau apie atvykimą ir gyvenimo sąlygas.

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Deimantė, Jolka, Lada, Silvija