• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2019.10.18
Ришон-ле-Цион
Как создать хорошую команду
2019.10.18
Ришон-ле-Цион
Стимул и мотивация
2019.10.18
Ришон-ле-Цион
От размышлений до достижения цели

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS: 70 diena, Gipka, 8 stotelė

„Relax SK“ –  nesuklyskite, tai ne poilsiui skirta radijo stotis, šio trumpinio reikšmė gerokai platesnė – „atsipalaidavimas Svajonių Kelyje“, kur fone skambanti jūros muzika yra tik viena iš sudėtinių programos dalių.

 

Šis rytas tikriausiai buvo pats šilčiausias per visą laiką, kurį praleidome Gipkoje. Visas tas dienas vyravusį vėsoką vėją, šiąnakt pakeitė švelnus brizas, o jūra virto ramiu ežeru. Pirmą kart per šį sezoną pusryčiavome ant jūros kranto ir nuo pat ryto kaip viščiukai šildėmės prieš saulę.

 

Į pavakarę išlydėjome draugišką Lados šeimą ir Mantą su Egle.

 

Smagu matyti linksmus išvykstančių svečių veidus, bet tuo pačiu norisi išgirsti ir ką naujo ar įdomaus jie  patyrė gyvendami SVJONIŲ KELYJE. Pakalbinta, savo įspūdžiais panoro pasidalinti Eglė, kurios žodžiais ir užbaigsime šios dienos pasakojimą.

Tai buvo mūsų pirmoji kelionė automobiliu su Mantu. Tad važiavome atsipalaidavę ir su gera nuotaika. Jaučiu jam didelį dėkingumą, kad esame kartu.
Mane labai sužavėjo viso ko paprastumas – minimalus komfortas, ryto maudynės jūroje, ramūs žmonės, malonus klimatas ir net maistas kaip pas mamą.
Svajonių kelyje ne kartą sugrįžau į vaikystę, dienos slinko lėtai, bet prasmingai, nes natūraliai susitapatini su gamta, pirmąkart pamatai saulėtekį jūroje ir pildai savo svajones! Tiesiog pačiomis paprasčiausiomis sąlygomis. Ir viskas puikiai!

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Eglė, Silvija