• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėjeAntradienis, balandžio 7

Šiandien vyksta

Rytoj

Numatoma

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

SVAJONIŲ KELIAS: 102 diena, Liepoja, 13 stotelė

Šiek tiek istorijos ir faktų apie  pačią vietą, kurioje dabar esame apsistoję. Tai pačioje Liepojoje esanti pajūrio zona vadinama Karuosta – karo uostas, kadaise buvęs vienas didžiausių karinių kompleksų Latvijoje. Dabar tai turistų lankomas objektas, turintis net labai neįprastų pramogų – pavyzdžiui, Karuostos kalėjimo muziejuje galima praleisti „Ekstremalią naktį“ įsijaučiant į kalinio vaidmenį. Nakvynės kaina vienam asmeniui tik 15 eurų, o nakvynė kalėjimo viršininko vaidmenyje kainuoja 50 eurų už naktį. Daugiau įdomybių galima pasiskaitinėti puikioje muziejaus svetainėje, kuri turi netgi lietuvišką versiją – karostascietums.lv/lt/nakts-cietuma/.

Mes glaudžiamės labai didelės aikštelės pakraštyje, kuri šiuo metu beveik tuščia.

 

Jūra visiškai šalia, įspūdingo dydžio molas toli driekiasi į jūrą ir dalina paplūdimį į dvi dalis. Kairėje  pusėje jūra ramesnė, o dešinėje atsiskleidžia visas dar nesutramdytos  bangų mūšos grožis.

 

 

Šiandien Tania pagaliau į dienos šviesą ištraukė savo kūrybinių ieškojimų rezultatus. Ji visą sezoną bandė metodus kaip iš aplinkui esančių gamtos medžiagų gaminti įdomius kūrinėlius, kažkiek primenančiu vaikystėje darytus smėlio „sekretus“. Daugiau apie tai papasakosime kitą kartą, o šiandien pirmieji VAU!!! įspūdžiai išvydus tokius orginalius darbelius ir mokslinius bandymus primenančią gamybos technologiją.

 

 

Kitos, šią dieną įamžinusios akimirkos – bendravimas, pareigos, pramogos…

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Dovilė, Silvija, Dangis

 

Daugiau keliautojų pasakojimų skaitykite SVAJONIŲ KELIAIS 2019 metų archyve.