• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėjeAntradienis, balandžio 7

Šiandien vyksta

Rytoj

Numatoma

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Kursas Vilniuje – 4 diena

Proto Plazminiai kursai įsibėgėja. Vystosi temos, vystosi ir žaidimas oktavose. Sėkmės ir klaidų kamuoliukų rinkimas kaitina atmosferą. Viskas tampa judru ir įgyja vystymosi pagreitį.

 

Tačiau viena yra skaityti apie tai, kas vyksta, bet kita – pačiam išgyventi! Argi kam nors patinka ledus laižyti per stiklą?!
Kas dar nebuvote šiuose kursuose, turite šansą ateiti arba atvažiuoti į paskutinės, 5-osios dienos veiksmą Vilniuje, nes paskui kursai persikels į Izraelį, o į kitus Lietuvos miestus grįš tik lapkričio mėnesį (žr. RJM puslapyje „Tvarkaraštis„).

Na, o čia keletas klausimų, kuriais šiandien vystėme pokalbį:
Koks žmogaus tikslas? Kur link žmonija nukeliaus? Naujos gyvybės formos?
Kas tai yra siela? Kas tai yra dvasia? Kaip padalinti Visatą į tai, kas yra natūralu ir, kas yra nenatūralu? Kas tai yra Dievas? Kaip veikia protas? Kas tai yra jausmai? O valia? Kaip veikia „konstrukcija“ – Žmogus?

Na, o jeigu Jums kyla klausimai ir į juos ieškote atsakymų, vadinasi, pats metas ateiti! ;)
Kaip RJM Mokytojas sako: nėra būtinybės, pareigos ar užduoties yra galimybė… Svarbiausia, kad laimingai gyventum ir, laikas nuo laiko, vystytum evoliucinę potenciją… Nėra mažo ar didelio, yra visuma…
Jeigu norėtume daugiau pacituoti tai, ką sako RJM Mokytojas, reikėtų tai surašyti į keletą knygų. Daugiau paskaitų įrašų įvairiomis temomis galima pasiklausyti skyrelyje „Pokalbiai su Mokytoju„.

 

Tekstas / Daiva
Nuotraukos / Dovilė