• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2019.10.16
Хайфа
Отношения мужчины и женщины.2 часть
2019.10.16
Хайфа
Отношения мужчины и женщины.1 часть
2019.10.16
Хайфа
Связь между физическим телом и интеллектом

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Rudens seminaras’19 Lietuvoje

„Kviečiame į 2019 m. RJM rudens seminarą, kuris vyks spalio 25 – lapkričio 3 d. Budraičių kaime…“ – viskas aišku, įprasta, kaip visada – pasakytų ne vienas, Respublikinėje Jogos Mokykloje besilankantis žmogus, bet, kad pirmą kartą perskaičius RJM kviečiantį skelbimą, pasiryžtum važiuoti kažkur, toliausiai, į nežinomą Lietuvos kaimelį, reikalinga tikrai stipri motyvacija.

Kas tai per veikla dėl kurios jau daugybę metų, nepaisant nei oro sąlygų, nei atstumo, nei vietos daugybė žmonių susirenka į RJM Mokytojo vedamus seminarus? Iš tiesų įdomu: kas traukia RJM senbuvius sugrįžti ir kas paskatina naujokus atvykti pasmalsauti, pasidomėti RJM vykstančiais mokymais? Juk šiandien tikrai nestinga įvairiausių, įdomių, vertingų saviugdos ir dvasinio tobulėjimo mokymų, vykstančių gal ir gerokai arčiau ir patogesnėse vietose.

Klausimas labiau retorinis – RJM seminaro erdvė talpina savyje tiek daug visko, kad kiekvienas jos dalyvis išskirtų skirtingus, tik jam reikšmingus ir svarbius dalykus.

Na, o kaip paaiškinti naujokui: kas yra išskirtinio RJM mokymuose? Plazma, struktūra, oktava, aktyvus ritmas, taktas, baltas, juodas, Marsas, žaidimas, sėkmės kamuoliukai… – tai tik keletas terminų naudojamų RJM Mokytojo mokymuose, kurie iš tiesų savyje apjungia kūną, jausmus, emocijas, protą, judesį, muziką, psichologiją, mokslą, astrologiją, jogą, kūrybą ir t.t. Pats Mokytojas tai apibūdina kaip misteriją, kuri yra modelis, atkartojantis realius žmogaus gyvenimo procesus, kur dalyviai, lengva žaidybine forma, gali įnešti pokyčius į savo realų gyvenimą.

Tikriausiai ne vienam iš mūsų ir galbūt ne vieną kartą, RJM Mokytojas padėjo perkopti pažinimo slenkstį ir toliau drąsiai žengti pasirinktu keliu. Tolimesnė dvasinė kelionė mūsų laukia jau spalio 25 dieną, Budraičiuose. O dabar – Dovilės sukurtas filmukas pakvies „pasivaikščioti“ šiltais vasaros seminaro prisiminimų takais.