• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.14
Seminaras
Apie meilę. Šio seminaro tikslai
2020.01.24
Kaunas
Pasiekimai ir pasisekimai
2020.01.24
Kaunas
Kaip susikaupia energija žaidimo metu

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Rudens seminaras – 6 diena

Vakaras prasidėjo Dianos vedama meditacija. Visi norintieji paklausyti nuostabių garsų bei panardyti savo pojūčiuose, netilpo meditacijų salėje. Kiti rinkosi kavinėje žaisti socialinius žaidimus ir vystyti tarpusavio ryšius. Kūrybiški žmonės pasirinko teatro improvizacijas, kur, profesionali teatro mokytoja Laura, susirinkusius supažindino su improvizacijos menu, skatino išlaisvinti kūrybiškumą bei tuoj pat tai išbandyti praktikoje. Paprasti improvizacijos pratimai suteikė daug džiaugsmo ir emocijų.

Jei tarp išvardintų veiklų žmonės rinkosi kur eiti ir ką veikti, tai į Mokytojo vedamas protoplazmines praktikas susirinko visi seminaro dalyviai. Jau seniai niekam nebereikia įrodinėti šių praktikų naudos ir suteikiamų galimybių kiekvienam dalyviui vystytis. Šiandien bandėme atkurti, sukurti, stiprinti ryšius tarp savo dviejų protų. Daugeliui tapo nemenku iššūkiu skaičiuoti judančius juodus kamuoliukus mažėjančia seka ir tuo pat metu baltus kamuoliukus didėjančia seka. Tik duodami protui didelį krūvį, galime jį tobulinti, paversdami nuostabiu įrankiu savo tikslams realizuoti.

Pokalbių su Mokytoju temos šiandien sukosi apie mentalinio kūno švaros bei gyvybingumo palaikymą:
Mantros – kaip galimas įrankis mentalinės energijos atsargų kaupimui bei nuotaikos, vidinių procesų keitimui.
Kokybiškų, užbaigtų, iškristalizuotų minčių formavimo svarba mentalinio kūno švaros palaikymui.

Kalbėjome šiandien trumpai, daugiau minčių apmąstymams davė aikštelių praktikos, kur darbas pagrinde vyko su svarstyklių ir mergelių kanalais, bei buvo sprendžiamos įvairaus lygio problemos.

 

 

Tekstą rengė / Jolita
Nuotraukos / Dovilė