• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.01.21
Kaunas
Kaip elgtis,kai nesiseka
2020.01.21
Kaunas
Apie meistriškumą, laimę, pasisekimą ir kt...
2020.01.20
Kaunas
Plazminės funkijos atstatymas

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Alytuje – 2 diena

Antrą Proto Palzminio kurso dieną  salė pasitiko mus “ Ožio dienos“ dekoracijomis…??!

Pasirodo senovėje lietuviai lapkričio 12 dieną šventė Ožio dieną, skirtą pakviesti žiemai. Kad greičiau pasnigtų, piemenys aplink beržą tris kartus apvesdavo baltą ožką. Baltas beržas ir balta ožka simbolizavo sniegą.  O mes pakvietėm Mokytoją ir mums tai didžiausia Šventė.

 

Belaukiant svečių ir vėluojančių Mokytojas išsamiai atsakė į klausimus, kilusius po vakar dienos praktikos: Kaip pagauti ir neišsimušti iš savo ritmo? Ar įspūdžių rinkimas gali būti vaistu nuo depresijos? Ar  yra skirtumas kokie tai įspūdžiai: teigiami, neigiami? Kaip išsaugoti įspūdžius, išvengti konflikto?

Praktikas su kamuoliukais šiandien papildė trečia- „ateivių“ oktava- naujai prisijungusių svečių ir alytiškių komanda. Šiandienos praktikoje, kaip pabrėžė Mokytojas, svarbu komunikuoti, palaikyti tarpusavio dialogą. Viena iš pagrindinių žaidimo funkcijų- suderinti save kaip instrumentą, kad stygos skambėtų akordų sąskambiais, ir tada kiekvienas žaidėjas skambės kaip puikiai suderintas (kūnu, protu ir siela)  instrumentas dideliame orkestre. Ir mums tai pavyko! Kai judesiai ir garsai harmonizavosi, buvo galima išgirst bendrą darnų „skambesį“.

 

Aptariant praktikas, išgirdome labai tikslų metaforišką palyginimą:  protas panašus į peilį, kuo dažniau galandi, tuo tampa aštresnis!

Tekstas / Tamara
Nuotraukos / Laura,  Irena,  Karolina,  Tamara