• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.19
Budraičiai
Kai protui nuobodu
2020.02.19
Budraičiai
Bendras informacinis laukas. Minties galia
2020.02.14
Seminaras
Apie meilę. Šio seminaro tikslai

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Alytuje – 3,4 dienos

Trečiadienio vakaras prasidėjo tradicine klausimų – atsakymų valandėle. Ryškiausias Mokytojo atsakymas- patarimas kaip padidinti proto našumą, įvertinti proto lygį, jo pokyčius, savijautą.

 

Toliau tęsėme šiame kurse pradėtą praktiką, tik su variacijomis. Šį kartą komandos dirbo bendrai, tarsi tarpusavyje susiję krumpliaračiai laikrodžio mechanizme: vienos komandos rezultatai turėjo įtakos kitai.

 

Darbas buvo nelengvas, bet įdomus. Ketvirtadienį, kai įsijungėme į žaidimą, pajutome tęstinumą pradėto ir, lyg neužbaigto prieš tai buvusio darbo. Mokytojas paaiškino, kad tas neužbaigtumo jausmas atsirado dėl noro pasiekti tikslą, ko negali būti siekiant dvasinio tikslo. Taip, mes turime siekti, bet neturime pasiekti, tai lyg horizonto linija- tolima ir nepasiekiama.

Išgirdome apie Mėnulio, Merkurijaus ir Veneros energijas, jų reikšmę ir svarbą, apie tris kosmosus tiek žaidybinėse praktikose, tiek ir gyvenime.

 

Ir visgi, rinkime teigiamas patirtis, iškristalizuokime jas –ir, anot Mokytojo, gyvenimas taps įdomesnis ir spalvingesnis!

 

 

Parengė / Tamara
Nuotraukos / Laura, Tamara, Irena