• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.19
Budraičiai
Kai protui nuobodu
2020.02.19
Budraičiai
Bendras informacinis laukas. Minties galia
2020.02.14
Seminaras
Apie meilę. Šio seminaro tikslai

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Izraelis: Proto Plazminis kursas Rišon LeZione – 4 diena

Vakaras prasidėjo praėjusio rudens seminaro Lietuvoje dalyvių prisiminimais. Visa apimančio supratimo žavesys, aiškaus žinojimo pojūtis, viso paveikslo suvokimo vertė. Ir kaip svarbu visa tai išsaugoti savyje, iškristalizuoti savo mintis ir pojūčius. Aikštelė (seminarinis laukas) – unikali vieta. Tai kas įmanoma gyvenime, tai juo labiau įmanoma aikštelėje. Sunku surasti, kai nežinai ko ieškai, bet kur kas lengviau iš naujo surasti tai, kas bent kartą jau buvo surasta, pajausta. Tame ir yra tik ką patirtų įspūdžių kristalizacijos vertė – gebėjimas po praktikų, kuriose mes dalyvaujame, formuoti įspūdžius, formuluoti savo supratimą. Tai ir yra savęs auginimo būdas per formulavimą, savo įspūdžių formavimą.

Ir vėl daug kalbėjome apie tai, kaip kovoti su cikloidais. Kaip mes galime neišvengiamai nutinkančių nesėkmių išgyvenimus panaudoti vakuuminių pagalvių sukūrimui – stimului, atostūmio jėgai nuo nemalonaus, nepriimtino. Cikloidų panaudojimas kuriant tankias kapsules, perpildytas energija. Sėkmės išgyvenimas sukuria trauką, impulsą judėti ne nuo kažko, o link kažko. Torsioninės pagalvės – kur, kaip ir nuo ko aš pasijaučiau laimėtoju – sėkmės variklis. Kaip ir kokiems tikslams pasiekti galime panaudoti sukauptų nemalonių emocijų granito blokus ir kaip neprarasti ir padidinti pozityvios patirties aukso dalelytes.


Tema galėjo būti plėtojama ir toliau, tačiau orų prognozės buvo labiau palankios praktinei veiklai – buvo šalta. Po pertraukos pradėjome praktikas ir neblogai sušilome. Prisikaupė tiek energijos, kad užsiėmimo pabaigoje iškilo klausimas kaip ją panaudoti. Demokratiškai nusprendėme perkelti tai į sekantį užsiėmimą ir padauginti. Šiandien tuo ir užsiimsime…

 

Tekstas / Borisas
Nuotraukos / Tania, Anžela
Vertimas / Silvija