• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Panevėžyje – 2 diena

Vis dėlto liko neatsakytų klausimų apie Jupiterį ir jo įtaką. Dalyviai apmąstė vakar dienos paskaitą ir klausinėjo toliau. Jei natalinis Jupiteris yra opozicijoje, pvz.Vėžyje – ar verta dėti pastangas šiuo metu ar tiesiog pralaukti ? Ar vienodo lygio gaminasi energija planuojant 20 žingsnių kelią iki durų ar planuojant globalius dalykus? Kiek tikslinga laikytis veiksmų vadovo? Dabar Ožiaragyje ne tik Jupiteris, bet ir Saulė, Merkurijus, Plutonas, tai koks šių planetų santykis? O kokie Jupiterio – Merkurijaus susijungimo neigiami aspektai? O Saulės – Jupiterio teigiami aspektai?

Astrologija – nuostabus įrankis pažinti pasaulį, suprasti jo dėsnius, bet Mokytojas patarė atsiminti, jog stebėtojas VISADA daro įtaką eksperimento rezultatams. Turėdami savo vidinę schemą, mes darom įtaką pasauliui, užpildydami viską savo sąmone. Juk nėra niekur jokios tvarkos, jei mes patys jos nesukuriame. Jei yra namo brėžinys, o pats namas nėra pastatytas – nėra ko vaikščioti pievoje ir jo ieškoti. Taip ir savo gyvenimą ir netgi savo dvasią, dieviškumą statome patys, skirdami tam savo laiką, mintis, protą. Būsime  tobuli, kai tokiais tapsime:)


O kol iki tobulumo mums dar ilgas kelias – ėmėm save šlifuoti ir atlikinėti užduotis praktiškai. Viena oktava taip puikiai funkcionavo, kad gavo niekur dar nebandytą užduotį. Taigi judam teisinga kryptimi:)

 

 

Tekstas /Jolita
Nuotraukos /Laura,Asta