• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėjeAntradienis, balandžio 7

Šiandien vyksta

Rytoj

Numatoma

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Proto Plazminis kursas Šiauliuose – 4 diena

Vakar dienos „vaikų darželio“ tema tęsiasi – buvę „darželinukai“ dalinasi savo išmoktais dalykais ir pasiryžimu šiandieną grįžti į „suaugusiųjų“ pasaulį, toliau mokytis ir siekti judėti pirmyn. Toliau gilinantis į noro tobulėti prigimtį, tema išsirutuliojo iki gyvenimo prasmės klausimo ir nukeliavo iki žymiausių mąstytojų ir filosofijos kūrėjų, tokių kaip Konfucijus ir Frydrichas Nyčė. Atrodo labai jau „aukštos“ temos, bet iš principo, tai tas pats žmogaus pasirinkimo klausimas, kaip ir pirmosios dienos diskusijoje apie mitybą – tik vienu atveju reikia atrasti sau tinkamą mitybos „filosofiją“, o kitu atveju – sau priimtiną gyvenimo filosofiją.

Po tokios teorinės įžangos, panašu, kad didžioji dalis dalyvių pasirinko vystymosi kelią ir palikę „vaikų darželio“ smėlio dėžę prisijungė prie funkcionuojančios pasaulio dalies. Įdomu tai, kad šį kartą buvo suformuotos netgi dvi pirmojo lygio oktavos, kuriose skyrėsi tik kamuoliukų spalva.

Šiandien buvo daug kalbėta apie sėkmės ir klaidos kamuoliukų rinkimo esmę ir, kalbant apie praktikas, labai norisi pasidalinti motyvuojančia mintimi apie daugiausiai klaidos kamuoliukų surinkusio dalyvio labai svarbų darbą – jis tarytum „sanitaras“ surenka esamo lygio šiukšles, tuo leisdamas kitiems dalyviams sėkmingai augti, o pats išeidamas išsineša aukštesnio lygio patirtį, kuri, savo ruožtu,  padeda jam sėkmingiau augti savo lygyje.

Nežinia kaip kitiems dalyviams, bet mūsų fotografams vakaras buvo aktyvus ir įtraukiantis, tad šios dienos kukliame foto reportaže Lukas bus už visus – ir gal tai neatsitiktinai, nes tai jo gimtadienio išvakarės. Tad  Lukas ir ypatingi sėkmės kamuoliukai!!!

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Irena, Dovilė