• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Naujausi pokalbiai su Mokytoju

2020.02.21
Budraičiai
Savo stygų suderinimas
2020.02.21
Budraičiai
Protas mirties akimirka
2020.02.21
Budraičiai
Apie darbą aikštelėje

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla    Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla   Instagram/Respublikine Jogos Mokykla

Lietuva: Žiemos Seminaras – 4 diena, Budraičiai

Pas mus verda ir kunkuliuoja tikras Mokyklos gyvenimas – tik spėk suktis. Mokslinių tyrimų laboratorijų korpuse tęsiasi eksperimentiniai tyrimai su apžiūros dar nepraėjusiais “chamiakais”, o salėje jau prasidėjo kamuoliukų protoplazminiai žaidimai.

 

Suformuotos aštuonios oktavos buvo padalintos į tris lygius su skirtingomis užduotimis. Atsirado galimybė keliauti iš oktavos į oktavą horizontaliai arba vertikaliai ir tai suteikė šansą klystantiems ilgiau pasimokyti savo lygyje, o tobulėjantiems greičiau pereiti į “kitą klasę”. Norinčių mokytis yra tiek daug, kad ima trūkti spalvotų kamuoliukų :)

 

Kaip ir buvo žadėta seminaro pradžioje – gauname įspūdžių, renkame informaciją, analizuojame ir taip pildome dvynio kanalą. Todėl, tikriausiai, natūralu, kad prieš aikštelių praktiką, pokalbių su Mokytoju pagrindinės temos ir buvo apie racionalaus ir iracionalaus (mistinio) proto darbą bei jų sąveiką. Ar aš sisteminu aplink esantį pasaulį, sudarinėju jo žemėlapius ir pagal esamą situaciją sprendžiu kaip elgtis? O gal aš aplink esantiems objektams prikabinu savo etiketes ir gyvenu pagal tikėjimo-tekėjimo principą? Kaip elgiasi “pamaitintas” protas ir kaip jis jaučiasi kai pavargsta? Kiek energijos sunaudojame kažką įsivaizduodami, o kiek atlikdami veiksmą?

Pilnaverčiam žmogui būtinas darnus abiejų protų darbas, o tam reikia juos “maitinti”, t.y. reikia ir skaičiuoti, analizuoti, mokytis kažko naujo, o iš kitos pusės – skaityti literatūrą, klausytis muzikos, mylėti, grožėtis gamta… Kaip Mokytojas pabrėžė – VENKITE MONOTONIJOS.
Na, mes čia visko daug daug daug turime, bet monotonijos tai jau tikrai ne :)

 

Tekstas / Jolita
Nuotraukos / Dovilė