• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausios paskaitos

2018.02.17
Seminaras
Apie geltonojo šuns metus
2018.02.10
Ришон-ле-Цион
Руководитель ума
2018.02.10
Ришон-ле-Цион
Проявление человеческого духа

Tvarkaraštis

ProtoPlazminiai kursai (ЛегкоМысленные курсы)

Kviečiame į ProtoPlazminiai kursai (ЛегкоМысленные курсы), kuriuos veda Mokytojas. Asmenybės lavinimo kursas jums žada įdomias praktikas ir naują patirtį!

ProtoPlazminiai kursai (ЛегкоМысленные курсы) – tai teoriniai ir praktiniai metodai skirti pažadinti kūrybinį ir loginį protą. Skatinti, kad jūsų protas dirbtų kaip tikslus laikrodis, kuris įsisąmonina, apdoroja, tinkamai naudoja informaciją. Užsiėmimai skirti vystyti žmogaus kūrybinį ir loginį mąstymą.

Norite pradėti pastebėti smulkiausias detales? Išvystyti naują mąstymo būdą, kai dirba abu galvos pusrutuliai – racionalus ir iracionalus. Nusibodo rutina, esate atviri naujovėms, šis kursas jums suteiks galimybę išbandyti naujas nenuspėjamas teorijas. Tai aplinka, kurioje galėsite išbandyti savo kūrybiškumą, tapti analitikais, mąstytojais ir filosofais.

ProtoPlazminiai kursai (ЛегкоМысленные курсы) padės jums tapti kūrybiškais, originaliais ir lanksčiais. Kurso metu išmoksite greitai ir kūrybiškai priimti sprendimus, bendraudami su įdomiais žmonėmis tapsite laisvesni ir įdomesni pasauliui!

ProtoPlazminiai kursai (ЛегкоМысленные курсы) skirti Respublikinės jogos mokyklos mokiniams ir visiems naujiems žmonėms, kurie nori tobulėti ir žaidimo forma pažinti save ir kitus.

Daugiau informacijos suteiks organizatorius esantis jūsų mieste.