• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas dabar ?
2017.07.24 Vasaros seminaras

Naujausia paskaita

Audio paskaitos

_____________________

Meditacijos

_____________________

Video įrašai

Tvarkaraštis

  • ---

Spėkite ateitį su I-Ching permainų knyga!

orakulas-small

Ekspert-operatorinis kursas

Kviečiame į Ekspert-operatorinį kursą, kurį veda Mokytojas. Asmenybės lavinimo kursas jums žada įdomias praktikas ir naują patirtį!

Ekspert-operatorinis kursas – tai teoriniai ir praktiniai metodai skirti pažadinti kūrybinį ir loginį protą. Skatinti, kad jūsų protas dirbtų kaip tikslus laikrodis, kuris įsisąmonina, apdoroja, tinkamai naudoja informaciją. Užsiėmimai skirti vystyti žmogaus kūrybinį ir loginį mąstymą.

Norite pradėti pastebėti smulkiausias detales? Išvystyti naują mąstymo būdą, kai dirba abu galvos pusrutuliai – racionalus ir iracionalus. Nusibodo rutina, esate atviri naujovėms, šis kursas jums suteiks galimybę išbandyti naujas nenuspėjamas teorijas. Tai aplinka, kurioje galėsite išbandyti savo kūrybiškumą, tapti analitikais, mąstytojais ir filosofais.

Ekspert-operatorinis kursas padės jums tapti kūrybiškais, originaliais ir lanksčiais. Kurso metu išmoksite greitai ir kūrybiškai priimti sprendimus, bendraudami su įdomiais žmonėmis tapsite laisvesni ir įdomesni pasauliui!

Ekspert-operatorinis kursas skirtas Respublikinės jogos mokyklos mokiniams ir visiems naujiems žmonėms, kurie nori tobulėti ir žaidimo forma pažinti save ir kitus.

Daugiau informacijos suteiks organizatorius esantis jūsų mieste.

HARMONIJOS IR POJŪČIŲ UŽSIĖMIMAI SAVAITGALIAIS

tai-chi-Recovered