• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausios paskaitos

2018.06.08
Alytus
Apie sėkmę. Svajonių alėj
2018.05.18
Vilnius
Protas. Jausmai. Emocijos
2018.05.15
Vilnius
Įspūdžiai pagal planetas

Tvarkaraštis

  • ---

Panevėžys

Joga Panevėžyje – filialo veiklą organizuoja INGA +370 699 46 464

Adresas: Šermukšnių g. 31a

El. paštas: panevezys@lev.lt

JOGA PANEVĖŽYJE – miestas, kuriame gera ir jauku gyventi. Kas gali būti geriau už urbanistinį peizažą su gražiai sutvarkytu istoriniu kultūriniu centru. Čia gera jausti artumą ir galimybę susikaupti. RJM filialas jums pažada, kad jūs ne tik ištobulinsite savo kūną, bet taip pat rasite mielą vietą, kurioje galėsite atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos, pabendrauti su žmonėmis įdomiomis temomis ir smagiai praleisti vakarus.

Šiuo metu Respublikinės jogos mokyklos Panevėžio filiale vykstančius jogos užsiėmimus lanko apie 100 įvairaus amžiaus žmonių. Vyriausiai mūsų jogei – 66-eri, jauniausios – aštuoniolikmetės. Užsiėmimai vyksta keliose salėse: vadinamajame Rožyne bei Šermukšnių gatvėje.

Joga Panevėžyje padės išsaugoti gražų ir sveiką kūną, išmokys atsipalaiduoti, atsikratyti streso, atrasti dvasinę ramybę – dažniausiai tokių tikslų vedini ateina žmonės į Respublikinės jogos mokyklos (RJM) Panevėžio filialą. Ar pavyksta jiems tai pasiekti? Jogą ne pirmus metus praktikuojantys panevėžiečiai tvirtina čia atradę daugiau nei galėjo tikėtis. Yra besidžiaugiančių, kad išsivadavo iš nugaros skausmų, išsigydė stuburą. Yra tokių, kurie atsikratė sąnarių skausmų, bronchitų, peršalimo ligų, sustiprino imunitetą. Vis tik svarbiausia tai, kad čia atėję žmonės ima šviesti iš vidaus, nes atranda vidinį šviesos šaltinį.

Savaitiniai instruktoriai: Inga ir Ramutė

Užsiėmimai: Baziniai penkiadieniai / Pažengusiųjų penkiadieniai / Savaitiniai užsiėmimai / Joga vaikams / Joga senjorams

Penkiadieniai prasideda nuo 19.00 val.
Savaitiniai užsiėmimai nuo 19.00 val.

Komentuoti