• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas dabar?
LIETUVA : 2018 metai

Naujausios paskaitos

2017.12.23
Хайфа
Универсальная схема взаимодействия
2017.12.22
Хайфа
Стереомышление. Сила воли
2017.12.22
Хайфа
Что такое плазма

Tvarkaraštis

Panevėžys

ramuteJoga Panevėžyje – filialo veiklą organizuoja RAMUTĖ +370 687 71 843

INGA +370 699 46 464

Adresas: Šermukšnių g. 31a

El. paštas: panevezys@lev.lt

JOGA PANEVĖŽYJE – miestas, kuriame gera ir jauku gyventi. Kas gali būti geriau už urbanistinį peizažą su gražiai sutvarkytu istoriniu kultūriniu centru. Čia gera jausti artumą ir galimybę susikaupti. RJM filialas jums pažada, kad jūs ne tik ištobulinsite savo kūną, bet taip pat rasite mielą vietą, kurioje galėsite atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos, pabendrauti su žmonėmis įdomiomis temomis ir smagiai praleisti vakarus.

Šiuo metu Respublikinės jogos mokyklos Panevėžio filiale vykstančius jogos užsiėmimus lanko apie 100 įvairaus amžiaus žmonių. Vyriausiai mūsų jogei – 66-eri, jauniausios – aštuoniolikmetės. Užsiėmimai vyksta keliose salėse: vadinamajame Rožyne bei Šermukšnių gatvėje.

22233Joga Panevėžyje padės išsaugoti gražų ir sveiką kūną, išmokys atsipalaiduoti, atsikratyti streso, atrasti dvasinę ramybę – dažniausiai tokių tikslų vedini ateina žmonės į Respublikinės jogos mokyklos (RJM) Panevėžio filialą. Ar pavyksta jiems tai pasiekti? Jogą ne pirmus metus praktikuojantys panevėžiečiai tvirtina čia atradę daugiau nei galėjo tikėtis. Yra besidžiaugiančių, kad išsivadavo iš nugaros skausmų, išsigydė stuburą. Yra tokių, kurie atsikratė sąnarių skausmų, bronchitų, peršalimo ligų, sustiprino imunitetą. Vis tik svarbiausia tai, kad čia atėję žmonės ima šviesti iš vidaus, nes atranda vidinį šviesos šaltinį.

Savaitiniai instruktoriai: Danutė, Jarūnė, Rūta

Užsiėmimai: Baziniai penkiadieniai / Pažengusiųjų penkiadieniai / Savaitiniai užsiėmimai / Joga vaikams / Joga senjorams

Penkiadieniai prasideda nuo 19.30 val.
Savaitiniai užsiėmimai nuo 18 val.

Komentuoti