• Guru

Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausia paskaita

Audio paskaitos

Meditacijos

Video įrašai

Dabar vyksta

Spėkite ateitį su I-Ching permainų knyga!

orakulas-small

Penkiadieniai

295 pranešimai(ų) • Puslapis 1151, 2, 3, 4, 5 ... 15

Standartinė Gaga » 03 Gru 2016, 10:48

Mes ne burtininkai, mes dar tiktai mokomės. Mokykloje. Kartais ir galva truputį apsisuka, ir kojos nelaiko.
Nelengva Mokytojui su mumis: tai žodžio neišpeši, tai plepam be perstojo, tai namų darbų neatlikom, tai susirgom, tai apskritai neatėjom, nes galvojom, kad šeštadienis. Sužiūrėk kiekvieną! O dar tas internetas...
Užtai kaip smagu, kai sužiba koks deimančiukas. Ir Kaune Jungtiniame toks buvo ne vienas...

2016-12-03
Kaunas
Kartu mes galime truputį daugiau.
Vartotojo avataras

Standartinė NewAgePeople » 17 Kov 2016, 08:48

Uhhh Gyvenimas verda. Jungtinis Kaune kaip bangavimas vandenyne. Atsikeli i darba, is darbo i Kauna, tada taktas ritmas, atgal i Vilniu, pamiegi 4val. , i darba....ir taip kasdien. SMAGUMELIS as jum pasakysiu :hooray: antradieni pajutau nuovargio luzi ir jau buvau nusprendus netesti....bet tada atejo supratimas, kad: "Miega ir serga tik silpnieji" ir atgalios i kelia!!! :thumbup:
Vartotojo avataras

Standartinė NewAgePeople » 15 Kov 2016, 08:38

Jungtinis Kaune- super!:) Po vakar galva veikia kaip isvalytas kompiuteris :thx:
Vartotojo avataras

Standartinė Gaga » 19 Sau 2016, 12:28

Taip paprasta būti kartu.
2016-01-18
Kaunas
Penkiadienis su Mokytoju
Kartu mes galime truputį daugiau.
Vartotojo avataras

Standartinė NewAgePeople » 27 Lap 2015, 08:26

Jausmelis po vakarykštės trigonų modeliavimo praktikos maždaug kaip šitoje dainoje!;)*

https://youtu.be/q4BoKpegVA4
Vartotojo avataras

Standartinė NewAgePeople » 26 Lap 2015, 10:48

Jungtinis penkiadienis vedamas Mokytojo 10balų. Ekspert operatorinės praktikos loginiam ir kurybiniam pusrutuliams lavinti -nuostabu! Tikiu tai begalo padės ateityje gyvenimiškose situacijose. Šiai dienai mano elgesio modelis, sprendimų radimas stipriai pasikeite! Dabar situacijas matau tarsi is dviejų perspektyvų. Išanalizuoju logiškai kaip kas ir matau kreatyvią pusę. Susirinkusi didžiulė ir begalo maloni kompanija pakylėja į kitą lygį. Ir kas geriausia,kad dar dvi turiningos dienos kartu :inlove:
Vartotojo avataras

Standartinė Idėjų fėja » 17 Geg 2014, 23:30

Kaune įvyko IX nuostabus penkiadienis :inlove:

11.jpg
Vartotojo avataras

Standartinė bonjour » 06 Geg 2014, 12:15

Vilniuje prasidėjo nerealiai fainas (jau vakar pasijautė) V penkiadienis su Larisa :inlove: . Muladharinė diena buvo skirta inicijuoti kūną, pajausti pirmojo energetinio centro energiją. :hooray: Nežinau , kaip mano draugai, bet aš tai tikrai pajutau jėgos, energijos, stiprybės anplūdi. Instruktorė minėjo, kad savaitės bėgyje keliausime energetiniais centrais į viršų :hugs: . :thx: už gerą laiką ir iki pasimatymo vakare. :meditate:
Vartotojo avataras

Standartinė Idėjų fėja » 21 Vas 2014, 03:35

Ir sulaukėm :)

Copy of Picture 005.jpg
Paskutinį kartą redagavo Idėjų fėja 17 Geg 2014, 23:28. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras

Standartinė Antikqarine » 16 Vas 2014, 19:04

Su didžiausiu džiaugsmu laukiame rytoj prasidedančio 8 penkiadienio Kaune! :)) :hearteyes:
Vartotojo avataras

Standartinė bonjour » 11 Vas 2014, 11:27

Bonjour,

Vakar teko malonumas sudalyvauti pirmame penkiadienyje Vilniuje :hooray: Kompanija susirinko labai šauni. Jausmas, kad visi pažįstami. Iš dalies taip ir buvo. Dalis naujokų jau ne visai nauji (Julija, Patrikas bei Vidmantas). Užsiėmimas buvo labai jaukus, šviesus ir pripildytas noro tobulėti . :thx: Grupėje nemažas procentas žemės žėnklų dėl to jaučiasi ramumas, kantrybė ir disciplina :inlove: Magnific!
Vartotojo avataras

Standartinė Renata » 15 Spa 2013, 12:48

Tikrai nuostabiai,žvaigždute,net žodžių pritrūksta,jais visko neperduosi...
Ačiū,braške,prajuokinai :lol: ; :lol: ; :lol:
Myliu penkiadienius :meditate: ...
Vartotojo avataras

Standartinė Žvaigždutė » 15 Spa 2013, 12:39

oi, kaip Jūs nusotabiai pasibuvote..
Aš netgi darbe sugebėjau pusvalanduka, kol viska perskaičiau atsijungti nuo visko.. Oho esu net lengvai apsvaigus..
Ačiū Ačiū Sidarbrinei :goodpost:
Vartotojo avataras

Standartinė braske » 15 Spa 2013, 00:46

vienas juokingas momentas man nutiko per penkiadienį, pagalvojau papasakosiu :D
mūsų sale randasi sporto klubo patalpose, į užsiėmimą einame pro metalą kilnojančius užsipumpavusius "olimpo dievukus" :D klubo savininkas, toks vyras, gerai "užsikačialinęs" ir su labai ryškiai pulsuojančia manipūra, visada įdėmiai sekantis jogus, kad jie nesudrumstų įprastą klubo tvarką ir jeigu ką, tuoj prisistato ir kaip mažam vaikui ilgai ilgai aiškina, ką padarei negerai :D jeigu penkiadienio pradžioj jis mane gerokai erzino, tai į pabaigą norėjosi jau jį pabučiuoti pamačius :D vieną dieną einu aš į užsiėmimą, jau į penkiadienio pabaigą, laiminga visa, švytinti, jis mane sustabdo, paima už parankės, pasiveda į šoną ir labai įdėmiai žiūrėdamas į akis per penkių centimetrų atstumą tyliai ir atskirdamas kiekvieną skiemenį sako: "ką-jūs-ten-da-ro-te?", "kas nutiko? - sakau, "išeinate tokie apspangę ir laimingi, kad su jumis neįmanoma susišnekėti" :lol: :lol: :lol: iki šiol krizenu prisiminusi tą veidą, žmogus iki tol apie pasaulį žinojo viską, o dabar suprato, kad galbūt yra kažkas, ko dar nežino :)
"Gyventi yra laimė". Mokytojas
Vartotojo avataras

Standartinė sidabrine » 14 Spa 2013, 16:26

Renata teisi, aš nemėgstu saldumynų. Saldumynas, kuriuo galiu susigundyti yra "Milka" su neskaldytais lazdyno riešutais :D
Vartotojo avataras

Standartinė Renata » 14 Spa 2013, 13:03

Tu nemėgsti saldumynų-xa,xa-teisingai?
Vartotojo avataras

Standartinė Yariet » 13 Spa 2013, 20:57

pienišką šokoladą labiausiai nemegsti. :)
Поступай так, как ведет тебя Энергия. Если Энергия не говорит ничего, поступай так, как говорит Сознание.

Я тут где-то посеяла Разумное, Доброе, Вечное... Никто не находил?! …
Vartotojo avataras

Standartinė sidabrine » 13 Spa 2013, 18:22

Smagu, kad jums patiko :)
Šįryt, pabudau su mintimi, kad pamiršau paminėti vieną praktiką. Ketvirtadienį, dar bandėme atskirti tiesą nuo melo. Tik du tarpusavyje susiję sakiniai, iš jų vienas sumeluotas. Pavyzdžiui: "Man labai patinka saldumynai. Labiausiai mėgstu pienišką šokoladą." Metas spėti :)
Vartotojo avataras

Standartinė Renata » 13 Spa 2013, 12:24

Ačiū,sidabrine,už gražius ir įdomius pasidalijimus apie jungtinį:)
Vartotojo avataras

Standartinė sidabrine » 12 Spa 2013, 17:31

Penktadienis.
Pokalbiai. Pokalbiai. Pokalbiai. Ore tvyro nenoras užbaigti penkiadienį. Atrodo, jei neužbaigtume pokalbių ir nepradėtume praktikų, Larisa tiesiog pasiliktų.
Vis tik pradedam žaisti. Grupė suskirstoma į grupeles po 4. „Bėgiojanti tvora“ prasideda. Du žmonės susikibę rankomis, stengiasi neleisti kitiems dviems susitikti. Apšylam akimirksniu. Kita praktika, ekspertoperatorinė emocijų praktika. Grupelės išlieka tos pačios. Operatorius, stengiasi perteikti dainos nuotaikos ir teksto emociją, ekspertai, tai išgyvena ir palaiko. Pirmos dvi dainos, labai tinka mūsų operatoriui. Žaviuosi jo gebėjimu pasijungti iš karto. Ekspertai besąlygiškai perima emocijas. Išprotėjam iki nukritimo. Ekspresyvu. Operatoriai keičiasi. Iškart pasijaučia, jog operatorius kitas. Emocijos išjaučiamos visiškai naujai. Ilgesys ir skausmas kyla tartum iš pačio dugno, lėtai ir labai nuosekliai. Išgyvenam tikrą dramą. Laikas keistis. Romantiškas žvilgsnis į dangų ir saldus ilgas bučinys... Mmmm... Nelabai ką čia ir pridursi. Nuostabi akimirka, leidžianti suvokti, jog turim dovaną leidžiančią vėl ir vėl skanauti akimirkas išgyventas kadaise. Tereikia panorėti. Šioje būsenoje perimu operatoriaus vaidmenį. Stebiuosi savim ir visiškai savęs neatpažįstu. Man patiko ir viliuosi, jog patiko ir mano ekspertams. Metas keistis. Faina praktika.
Trumpas vakaro aptarimas, padėka ir bendra nuotrauka.
Reziume. Penkiadienis šiltas, tirštas ir be galo malonus. Gavom nesuskaičiuojamą galybę naujų pojūčių ir patirties. Dėkoju, Larisai už pasidalijimą ir grupei už nuoširdumą!
Vartotojo avataras

Kitas

295 pranešimai(ų) • Puslapis 1151, 2, 3, 4, 5 ... 15

Grįžti į Mokykliniai užsiėmimai / Школьные Занятия

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias